سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچی:

تخریب ها علیه دولت روحانی منصفانه نیست/مخالفان و منتقدان به کمک دولت بیایند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تخریب ها علیه دولت روحانی منصفانه نیست، گفت: مخالفان و منتقدان هم به جای تخریب به میدان آمده و به کمک دولت بیایند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:36
تخریب ها علیه دولت روحانی منصفانه نیست/مخالفان و منتقدان به کمک دولت بیایند عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تخریب ها علیه دولت روحانی منصفانه نیست، گفت: مخالفان و منتقدان هم به جای تخریب به میدان آمده و به کمک دولت بیایند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105507555265.jpg تخریب,ها,علیه,دولت,روحانی,منصفانه,نیست/مخالفان,و,منتقدان,به,کمک,دولت,بیایند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی تاکید کرد: دولت آقای روحانی در مقطعی روی کار آمد که کشور در شرایط بسیار بدی بود، وی توانست بسیاری از انحرافات مسیر را تغییر دهد و بسیاری از گرفتاری ها را حل کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این که دولت آقای روحانی تمام تلاش هایش را برای بهبود شرایط کشور به کار برد، یادآورشد: هم اکنون شاهدیم که هنوز دولت دوازدهم شروع نشده دوباره یکسری شروع به تخریب دولت و آقای روحانی کردند که این واقعا منصفانه نیست.

وی خاطرنشان کرد: ما در مقطع حساس خارجی و شرایط پیچیده داخلی قرار داریم و باید در این شرایط به دولت کمک کنیم اگر برای ارزش کشور قائل هستیم باید کمک کنیم.

بادامچی تصریح کرد: هم اکنون در شرایط پیچیده اقتصادی قرار داریم نباید پشت دولت را خالی کرد حتی مخالفان و منتقدان دولت هم به میدان بیایند و به دولت کمک کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: نباید اجازه دهیم که دولت با مشکل برخورد کند، شکست دولت روحانی، شکست کشور است ما دیگر فرصت آزمون و خطا هم نداریم و شرایط اقتصادی بسیار حساس است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دولت آقای روحانی دولتی بود که در این سال ها نسبت به شرایطی که در آن قرار داشتیم خوب عمل کرد، در این دوره وضعیت بانک ها بهبود یافت، اشتغال زایی انجام شد، ما توانستیم با کشور های دیگر وارد گفت وگو شویم و بسیاری از مشکلات ما حل شد.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری در ضیافت افطار با اصحاب رسانه با بیان این که بی تردید دولت یازدهم مظلوم ترین دولت در تاریخ انقلاب بوده است، گفت: ما در شرایط امروز باید بیشتر به آینده و نه گذشته و به اهداف ملی و نه رقابت های دیروز نگاه کنیم.

روحانی دولت را نماینده مردم ایران دانست و اظهار داشت: بیان موفقیت ها و پیروزی های دولت چیزی جز بیان موفقیت ها و پیروزی های ملت نیست. دولت چیزی نیست جز نماینده مردم و یکی از اشتباهاتی که رسانه ها باید تصحیح کنند، این است که گفته می شود مثلا این آقا وکیل الدوله است و یا این رسانه، رسانه طرفدار دولت است. در حالی که دولت همان نماینده ملت است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000