سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر خبر داد:

آسیب شناسی فعالیت‌های اصولگرایان در انتخابات 96 در جمنا و تشکل‌های اصولگرایی

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای سلامی تاکید کرد که رای 16 میلیون به رئیسی پشتوانه خوبی برای ورود جریان اصولگرایان به مجلس یازدهم است.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 16:14
آسیب شناسی فعالیت‌های اصولگرایان در انتخابات 96 در جمنا و تشکل‌های اصولگرایی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای سلامی تاکید کرد که رای 16 میلیون به رئیسی پشتوانه خوبی برای ورود جریان اصولگرایان به مجلس یازدهم است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104492090709.jpg آسیب,شناسی,فعالیت‌های,اصولگرایان,در,انتخابات,96,در,جمنا,و,تشکل‌های,اصولگرایی Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فضای سیاسی کشور اظهار داشت: در حال حاضر فضای سیاسی کشور متمرکز به استقرار دولت جدید است و مباحث اقتصادی، سیاست خارجی، طرح مجلس سنا علیه ایران صدر موضوعات کشور محسوب می شوند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اما فارغ از این مباحث باید نگاهی به آینده سیاسی کشور و انتخابات مجلس که دو سال آینده  و چهار سال آینده انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا برگزار می شود، داشت.

وی گفت: در این زمینه نتایج انتخابات 29 اردیبهشت در آسیب شناسی و برنامه ریزی برای انتخابات آینده تاثیر بسزایی دارد، جریان اصولگرا و به ویژه جریان نیرویهای مردمی انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری با محوریت آقای رئیسی در عرصه انتخابات حاضر شدند که 16 میلیون رای به صورت پراکنده کسب کرد که می تواند پشتوانه خوبی برای انسجام در انتخابات آینده مجلس و نتیجه گیری در آن انتخابات باشد.

فولادگر با بیان اینکه طبیعی است که جریان اصلاحات و اعتدال نیز برای انتخابات آتی کشور برنامه ریزی کنند، بیان کرد: اما از آنجایی که اصولگرایان در انتخابات به لحاظ تعداد رای نتیجه نگرفته اند، بر آسیب شناسی، کشف نقاظ ضعف و قوت اصلاح و تقویت آن تمرگز بیشتری خواهند داشت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: از آنجایی که تنها یک ماه از انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا گذشته است در جلسات جمنا و تشکل های اصولگرایی آسیب شناسی ها صورت گرفته و بعد از جمع بندی برنامه ریزی برای آینده را در دستور کار قرار خواهند داد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی به چیدمان کابینه دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت:از آنجایی که نزدیک بر 42 درصد مردم به روحانی در انتخابات ریاست جمهوری رای نداده اند که در واقع اقلیت قابل توجهی است انتظار می رود از این ظرفیت در پست های اجرایی استفاده شود.

فولادگر عنوان کرد: اما متاسفانه شاهد بودیم هر جریانی که روی کار آمده است، نیروهای جریان مقابل را از پست های مدیریتی و اجرایی کنار می گذارد  این در حالی است که نمی تواند اقلیت 40 درصدی را نادیده گرفت، اصولگرایان انتظار ندارد در پست های حساس سیاسی از نیروهایشان استفاده شود، اما می خواهیم در فضاهای اجرایی از نیروهای متخصص بهره گرفته شود.

وی با بیان اینکه نگاه حذفی به نیروهای جریان مقابل قابل قبول نیست، اظهار داشت: روحانی در دوره ریاست جمهوری گذشته شعار اعتدال و استفاده از افراد معتدل هر دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب سر داد اما عملا شاهد بودیم که از نیروی های اصلاح طلب بیش از اصولگرایان در بدنه دولت استفاده شد، بر اساس همین تجربه دور از انتظار نیست در دولت جدید از نیروی های اصولگرا کمتر استفاده شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف متخصصان و کارشناسان یک جریان سیاسی درواقع ضرر به کشور است چرا که از توان بخشی از جامعه برای پیشرفت و توسعه کشور بهره گرفته نمی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000