سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آشوری:

چالاک سازی دولت دوازدهم باید در اولویت باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات‌ رئیسه مجلس تغییرات در کابینه دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم را با توجه به برنامه‌های رئیس جمهور امری ضروری دانست.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:29
چالاک سازی دولت دوازدهم باید در اولویت باشد عضو هیات‌ رئیسه مجلس تغییرات در کابینه دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم را با توجه به برنامه‌های رئیس جمهور امری ضروری دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103717668316.jpg چالاک,سازی,دولت,دوازدهم,باید,در,اولویت,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد آشوری در خصوص کابینه دولت دوازدهم و ضرورت‌های مورد لحاظ در چیدمانش، افزود: رئیس‌جمهور خود نیز به تغییراتی در کابینه دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم تأکید داشته است و بنده هم به‌عنوان یکی از اعضای هیئت‌رئیسه به این موضوع اعتقاد دارم.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی برای چالاک سازی دولت بازنگری در کابینه دولت یازدهم را یک ضرورت می‌داند، اظهار کرد: با توجه به رویکرد دکتر روحانی در دولت دوازدهم و برنامه‌های مدنظرش، چالاک سازی دولت ضرورت تغییر مناسب را ایجاد کرده است و این اتفاق باید حتماً صورت بگیرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم در خصوص همدلی در مجمع نمایندگان استان و ضرورت وفاق بین نمایندگان، خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود در بین مجمع نمایندگان همدلی وجود ندارد، قبول ندارم گرچه اختلاف‌سلیقه وجود دارد و این موضوع امری طبیعی است.

آشوری با اشاره به اینکه این اختلاف‌سلیقه نباید منجر به آسیب به انجام وظایف محوله شود، عنوان کرد: همواره بنده سعی کرده‌ام که با سایر نمایندگان حرکتی را در این راستا انجام دهیم که با رعایت حدود اختلاف‌سلیقه به سمت افزایش دغدغه‌های مردم پیش نرویم بلکه به سمت حل مشکلات مردم گام برداریم.

به گزارش ایسنا؛ عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به سهم خودم سیاستم همواره بر این بوده که با صبر و بردباری در جهت تأمین هدفی که مردم به دنبال آن هستند، حرکت کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000