سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاسمی خبر داد:

بررسی مسائل دو جانبه و تحولات منطقه در سفر کوتاه جابری انصاری به قطر/پیام های مودت آمیز ابلاغ شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه در ادامه رایزنی های قبلی، در سفری کوتاه به دوحه با مقامات قطری درمورد مسائل دوجانبه و برخی تحولات منطقه بحث و تبادل نظر کرد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:54
بررسی مسائل دو جانبه و تحولات منطقه در سفر کوتاه جابری انصاری به قطر/پیام های مودت آمیز ابلاغ شد سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه در ادامه رایزنی های قبلی، در سفری کوتاه به دوحه با مقامات قطری درمورد مسائل دوجانبه و برخی تحولات منطقه بحث و تبادل نظر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607105406637581.jpg بررسی,مسائل,دو,جانبه,و,تحولات,منطقه,در,سفر,کوتاه,جابری,انصاری,به,قطر/پیام,های,مودت,آمیز,ابلاغ,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام قاسمی افزود: در این سفر همچنین پیام های مودت آمیز مقامات ایرانی به مقامات قطری ابلاغ شد.
وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در جهت همبستگی اسلامی و وحدت جهان اسلام تلاش و به حفظ صلح، ثبات وامنیت منطقه کمک کرده است.

به گزارش ایرنا، سخنگوی دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: این سفر در همین چارچوب و در ادامه رایزنی های قبلی با دولت قطر انجام شده است. /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار