سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور:

وزارت کار کارگران بیکار شده معدن آزادشهر را مورد حمایت قرار دهد/185 نفر از معدن کاران تحت پوشش بیمه بیکاری قرار نگرفته‌اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت کار باید هر چه سریع‌تر از برادران عزیزمان، کارگران بیکار شده معدن آزادشهر حمایت کند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 16:04
وزارت کار کارگران بیکار شده معدن آزادشهر را مورد حمایت قرار دهد/185 نفر از معدن کاران تحت پوشش بیمه بیکاری قرار نگرفته‌اند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت کار باید هر چه سریع‌تر از برادران عزیزمان، کارگران بیکار شده معدن آزادشهر حمایت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg وزارت,کار,کارگران,بیکار,شده,معدن,آزادشهر,,را,مورد,حمایت,قرار,دهد/185,نفر,از,معدن,کاران,تحت,پوشش,بیمه,بیکاری,قرار,نگرفته‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نادر قاضی پور  در خصوص عدم تحقق وعده‌های دولت برای احقاق حقوق جان‌باختگان و کارگران حادثه معدن آزادشهر بعد از گذشت چهل روز، اظهار داشت: متأسفانه در حالی معدن آزادشهر بعد از گذشت ۴۰ روز از آن واقعه تلخ  راه‌اندازی نشده است که صدها نفر از معدن کاران بیکار مانده و دولت هنوز حقوق جان‌باختگان را پرداخت نکرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت تنها تعداد کمی از معدن کاران را به بیمه بیکاری معرفی کرده است و صد و هشتاد و پنج نفر دیگر از معدن کاران تحت پوشش بیمه بیکاری قرار نگرفته‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم بابیان اینکه به نظر می‌رسد دولت می‌خواهد کار را تعطیل کند، تصریح کرد: این امر بیانگر اهمال‌کاری وزارت صنعت و معدن و کار و تعاون است. وزارت کار باید هر چه سریع‌تر از برادران عزیزمان، کارگران بیکار شده معدن آزادشهر حمایت کند، وزارت صنعت و معدن نیز باید مجوز مجدد را مشروط به ادامه کار همه کارگران عزیز ارائه دهد.

وی بابیان اینکه آقایان وزیر دغدغه قشر کارگری را ندارند، ادامه داد: این در حالی است که آقای ربیعی با رویکرد حمایت از کارگر وزیر شد و قرار بود از دولت هم برای این قشر هزینه کند اما متأسفانه آنچه در عمل دیدیم این بود که از کارگران برای دولت هزینه کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما تا آخرین لحظه در مجلس پیگیر احقاق حق کارگران عزیز معدن آزادشهر هستیم تا بتوانیم حق‌وحقوق را احیا کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000