سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلودار زاده مطرح کرد:

آغاز آسیب‌شناسی از فعالیت در انتخابات 96 توسط اصلاح‌طلبان بعد از تایید انتخابات شوراها / حداقل 50 درصد بدنه دولت باید تغییر کند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتخابات سال 96 بعد از تایید نهایی نتیجه انتخابات شوراهای شهر و روستا در تمامی شهرها در دستور کار جریان اصلاحات قرار می گیرد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 16:51
آغاز آسیب‌شناسی از فعالیت در انتخابات 96 توسط اصلاح‌طلبان بعد از تایید انتخابات شوراها / حداقل 50 درصد بدنه دولت باید تغییر کند عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتخابات سال 96 بعد از تایید نهایی نتیجه انتخابات شوراهای شهر و روستا در تمامی شهرها در دستور کار جریان اصلاحات قرار می گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605107955061726.jpg آغاز,آسیب‌شناسی,از,فعالیت,در,انتخابات,96,توسط,اصلاح‌طلبان,بعد,از,تایید,انتخابات,شوراها,/,حداقل,50,درصد,بدنه,دولت,باید,تغییر,کند Icana

سهیلا جلودار زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تاثیر انتخابات سال 96 برآینده سیاسی کشور اظهار داشت: از آنجایی که هنوز نتیجه انتخابات شوراهای شهر و روستا در برخی مناطق تایید نشده است، اصلاحات وارد مرحله بررسی و آسیب شناسی انتخابات نشده اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اما در این مرحله ترکیب کابینه دولت دوازدهم از اهمیت بسیاری بر خوردار است چرا که شاهد بودیم آقای دکتر روحانی پس از تایید نتیجه انتخابات ریاست جمهوری از تشکیل کابینه ای با کمترین اشتباه صحبت کرد.

وی گفت: بنابراین انتظار می رود دولتی روی کار بیاید که علاوه بر تجربه، پویایی لازم برای پیگیری امور کشور را داشته باشد، از نیروهای خلاقیت و نو آوری که شاخصه های افراد جوان و پرتلاش است بهره گرفته شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: کابینه دولت دوازدهم باید به نحوی در نظر گرفته شود تا از عهده اجرای کاکمل و دقیقی برنامه ششم توسعه کل کشور برآید با این شرایط و با خوشبینانه ترین حالت باید بدنه دولت  50 درصد تغییر کند.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از احتمال حضور بانوان در کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت: این موضوع از مهمترین وعده های انتخاباتی روحانی بود انتظار داریم از بانوان در سطوح میانی و مدیریت در دولت استفاده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000