سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهادری تاکید کرد:

حاشیه نشینی موضوع مهم و اولویت دار ارومیه و ۴۲ شهر استان آذربایجان غربی

سرویس استان ها
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضر تعداد حاشیه نشینان استان به ۲۰۰هزار نفر رسیده است.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 16:33
حاشیه نشینی موضوع مهم و اولویت دار ارومیه و ۴۲ شهر استان آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضر تعداد حاشیه نشینان استان به ۲۰۰هزار نفر رسیده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605105538740141.jpg حاشیه,نشینی,موضوع,مهم,و,اولویت,دار,ارومیه,و,,۴۲,شهر,استان,آذربایجان,غربی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی بهادری ظهر یکشنبه 28 خردادماه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر لزوم ساماندهی وضعیت حاشیه نشینان استان تاکید کرد و افزود: موضوع مهم و اولویت دار ۴۲ شهر استان و بخصوص ارومیه حاشیه نشینی است.

 نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در حال حاضر روز به روز به تعداد حاشیه نشینان افزوده شده که این رقم به بیش از ۲۰۰ هزار حاشیه نشین رسیده و نیاز به ساماندهی و رسیدگی بیش از پیش احساس می شود.

بهادری افزود: اقدامات بسیار موثری در جلوگیری از تفکیک زمین‌های لشکر ۶۴ ارومیه در جلوگیری از تبدیل این اراضی به محیط مسکونی و تجاری انجام شده  است که امیدواریم هرچه سریعتر طرح جایگزین که از مطالبات مردمی در ایجاد فضایی عمومی برای شهر است اجرایی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده ارومیه، تکاب، ماکو و خوی، اتمام ساخت و ساز مساکن مهرو رفع نواقص آنها، مطالعه پهنه بندی لرزه ارومیه و تکمیل پروژه های راه سازی را از اقدامات اولویت دار دانست.

وی گفت: متاسفانه راه‌های استان در وضعیت نامناسبی قرار داشته و باید در راستای بهسازی این شریان اصلی به منظور بهره وری از ظرفیت گردشگری و تجارت استان تلاش شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه در آستانه پایان کار ۱۰ ساله طرح جامع شهری هستیم گفت: انتظار می رود مقدمات مطالعه طرح جامع شهر ارومیه آغاز شود و تعداد کثیری از تعاونی ها و مردمی که در اطراف شهر وضعیت نابسامانی دارند تعیین تکلیف شوند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000