سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با خانه ملت:

حمله موشکی ایران به مقر تکفیری‌ها در سوریه مرحله جدیدی در مبارزه با تروریسم است/ توانایی ایران در هدف‌گیری موشکی با دقت نقطه زن

سرویس سیاسی
بروجردی گفت: جمهوری اسلامی توان هدف‌گیری تروریست‌ها صدهاکیلومتر دورتر با دقت نقطه‌زن را دارد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 09:05
حمله موشکی ایران به مقر تکفیری‌ها در سوریه مرحله جدیدی در مبارزه با تروریسم است/ توانایی ایران در هدف‌گیری موشکی با دقت نقطه زن بروجردی گفت: جمهوری اسلامی توان هدف‌گیری تروریست‌ها صدهاکیلومتر دورتر با دقت نقطه‌زن را دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103368530719.jpg حمله,موشکی,ایران,به,مقر,تکفیری‌ها,در,سوریه,مرحله,جدیدی,در,مبارزه,با,تروریسم,است/,توانایی,ایران,در,هدف‌گیری,موشکی,با,دقت,نقطه,زن Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه گفت: این حرکت نمادی از اقتدار جمهوری اسلامی و مرحله جدیدی در مبارزه با تروریسم در منطقه بود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: این حرکت علاوه بر اینکه ضربه مهلکی به مرکز داعش در داخل سوریه وارد کرد، هشداری برای همه حامیان تروریسم در کشورهای منطقه و فرامنطقه تلقی می شود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم جدی است، تصریح کرد: همه باید متوجه باشند آنچه در جلسات سرویس های اطلاعاتی کشورها می گذرد و چند تروریست را مأمور به اعزام به داخل کشور می کنند با چنین پاسخ هایی نیز روبرو می شوند و ادامه این روند پاسخ های جدی تری را به همراه خواهد داشت.

بروجردی ادامه داد: این حرکت از بعد راهبردی نشان داد که جمهوری اسلامی ایران توان آن را دارد که از هر نقطه ای از داخل خاک کشور مرکز تروریست ها را صدها کیلومتر دورتر با دقت نقطه زن هدف قرار دهد.

وی افزود: این توانمندی باید به عنوان هشداری برای بازدارندگی تروریست ها و حامیان آنها باشد و اطمینان داشته باشد که هر حرکت دیگری با پاسخ های جدی تر و شدیدتر روبرو می شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سپاس صمیمانه خود را تقدیم دستان توانمند و ارزشمند سپاه پاسداران که این حرکت غرورآفرین را رقم زدند می کنیم و این دستان را باید بوسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر