سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/سیلی محکم ایران به تروریست ها و حامیان آنها/

عباسی:حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرد/ پاسخ موشکی سپاه به داعش اجتناب ناپذیر بود

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش اقدام بسیار خوبی بوده زیرا در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 10:29
عباسی:حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرد/ پاسخ موشکی سپاه به داعش اجتناب ناپذیر بود عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش اقدام بسیار خوبی بوده زیرا در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101023557032.jpg عباسی:حمله,موشکی,ایران,به,تروریست‌ها,در,دل,دشمنان,رعب,وحشت,ایجاد,کرد/,پاسخ,موشکی,سپاه,به,داعش,اجتناب,ناپذیر,بود Icana

اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: سال‌ها تروریست‌ها شهامت حرکتی در ایران را نداشتند ولی در حادثه تروریستی 17 خرداد ماه تهران، در اقدامی ناجوانمرادنه چندین نفر از هموطنان ما را به شهادت رساندند که نیروهای سپاه پاتسداران انقلاب اسلامی با استفاده از توان موشکی، پاسخ محکمی را به دشمنان دادند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش اقدام بسیار خوبی بوده زیرا در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرده و مواضع تروریست‌ها را مورد هدف قرار داده است، بیان کرد: عملیات سپاه پاسداران موفقیت آمیز بوده و جای تشکر دارد.

عباسی با بیان اینکه تاکنون جمهوری اسلامی برای نابودی داعش در سوریه حضور مستشاری داشت، ادامه داد: پس از اقدام تروریست‌ها و انجام عملیات تروریستی در ایران، راهی جز حمله موشکی باقی نماند و چنین پاسخی اجتناب ناپذیر است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع خطرات تروریستی در شرق کشور نیز باید با کشورهای پاکستان و افغانستان همکاری‌هایی را انجام دهیم، گفت: هدف ما دفاع از حریم مرزهای جمهوری اسلامی ایران است و پیام این اقدام سپاه به دشمنان این است که کسی حرکتی را علیه ایران انجام ندهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار