سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرپور:

بی‌تفاوتی وزارت ورزش نسبت به تنها نماینده ایران در جام هندبال باشگاه‌های آسیا/ اقدام فوری انجام شود

سرویس فرهنگی
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد مسئولان ورزشی کشور باید هرچه سریع‌تر اقدام جدی در راستای رفع مشکلات تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان و تسهیل شرایط برای حضور این تیم در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا انجام دهند.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 11:16
بی‌تفاوتی وزارت ورزش نسبت به تنها نماینده ایران در جام هندبال باشگاه‌های آسیا/ اقدام فوری انجام شود رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد مسئولان ورزشی کشور باید هرچه سریع‌تر اقدام جدی در راستای رفع مشکلات تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان و تسهیل شرایط برای حضور این تیم در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا انجام دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607109328396704.jpg بی‌تفاوتی,وزارت,ورزش,نسبت,به,تنها,نماینده,ایران,در,جام,هندبال,باشگاه‌های,آسیا/,اقدام,فوری,انجام,شود Icana

جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات پیش آمده برای تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان که تنها نماینده کشورمان در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا محسوب میشد، گفت: این تیم تاکنون با حمایت‌های شخصی فعالیت می‌کرد اما مشکلات مالی و عدم حمایت از سوی مسئولان موجب شده که بازیکنان آن نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: با توجه به اینکه تیم مذکور نماینده کشورمان محسوب می‌شود، این توقع وجود دارد که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون هندبال نسبت به آن بی‌تفاوت نمی‌بودند و از تیم حمایت میشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه متاسفانه مسئولان تیم در خصوص مشکلات بوجود آمده با وی صحبتی نکرده‌اند، ادامه داد: اما طی 3 روز گذشته که از موضوع بوجود آمده مطلع شدم تلاش کردم با رایزنی و پیگیری، زمینه حمایت مسئولان استانی، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون هندبال را برای رفع مشکلات فراهم کنم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم بانوان لارستان، قهرمانی لیگ برتر هندبال زنان را نیز به دست آورده بود و نباید اجازه داد که این استعدادها به راحتی نادیده گرفته شوند، خاطرنشان کرد: هم اکنون نگرانی برای از دست دادن زمان و فرصت آماده‌سازی و حضور این تیم در مسابقات آسیایی وجود دارد لذا مسئولان ورزشی باید هرچه سریع‌تر اقدام جدی برای رفع مشکلات و تسهیل شرایط انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تیم شهید چمران لارستان، قهرمان لیگ برتر هندبال زنان به دلیل عدم حمایت از سوی مسئولان از حضور در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا و همچنین لیگ برتر انصراف داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار