سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/سیلی محکم ایران به تروریست ها و حامیان آنها/

یوسفیان ملا: حمله موشکی ایران به داعش با اجازه دولت قانونی سوریه انجام شد

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی ایران به داعش در خاک سوریه، با اجازه دولت این کشور انجام شد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 10:46
یوسفیان ملا: حمله موشکی ایران به داعش با اجازه دولت قانونی سوریه انجام شد عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی ایران به داعش در خاک سوریه، با اجازه دولت این کشور انجام شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg یوسفیان,ملا:,حمله,موشکی,ایران,به,داعش,با,اجازه,دولت,قانونی,سوریه,انجام,شد Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران در قبال نقض خط قرمز کشور، یعنی امنیت مردم کوبنده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بارها جمهوری اسلامی ایران تاکید کرده که سلاح و نیروهای نظامی ما برای دفاع از کشور است، بیان کرد: اگر حمله ای به ایران شود، قطعا پاسخ محکم دریافت خواهد کرد و هیچ حمله ای را بی پاسخ نمی گذاریم، فرقی ندارد حمله از سوی یک گروه تروریستی یا یک کشوری انجام شود، زیرا پاسخ به این اقدامات قاطعانه را می‌دهیم.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه حمله موشکی ایران به مواضع داعش در کشور دیگری انجام شده است، ادامه داد: ایران متحد نظامی سوریه است و با اجازه دولت قانونی آن کشور، حق داریم عملیات نظامی داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه حمله جمهوری اسلامی ایران به مواضع داعش با اقدامی که سایر کشورها بدون اجازه در سوریه بمباران می‌کنند، متفاوت است، گفت: حرکت نیروهای ایران بسیار کوبنده بود، زیرا به ازای هر فردی که داعش برای انجام عملیات در تهران اعزام کرد، جمهوری اسلامی یک موشک را روانه مواضع داعش کرد تا درسی برای این گروه تروریستی و دشمنان ایران باشد که قطعا اثرات پیشگیرانه دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار