سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
/سیلی محکم ایران به تروریست ها و حامیان آنها/

امیرحسنخانی: جامعه بین الملل پیام های هم‌زمانی حمله موشکی ایران به داعش با تحریم های آمریکا علیه سپاه را دریافت کرد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم تروریست ها و دشمنان جمهوری اسلامی با حمله موشکی به مقر داعش در سوریه پیام را دریافت کرده باشند چرا که ایران با تروریست و حامیان آنها در زمینه امنیت ملی شوخی ندارد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 11:18
امیرحسنخانی: جامعه بین الملل پیام های هم‌زمانی حمله موشکی ایران به داعش با تحریم های آمریکا علیه سپاه را دریافت کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم تروریست ها و دشمنان جمهوری اسلامی با حمله موشکی به مقر داعش در سوریه پیام را دریافت کرده باشند چرا که ایران با تروریست و حامیان آنها در زمینه امنیت ملی شوخی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103409200785.jpg امیرحسنخانی:,جامعه,بین,الملل,پیام,های,هم‌زمانی,حمله,موشکی,ایران,به,داعش,با,تحریم,های,آمریکا,علیه,سپاه,را,دریافت,کرد Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: جمهوری اسلامی در بسیاری از مسائل و تهدیدات از سوی کشورهای منطقه  خویشتنداری نشان داد اما اقدام تروریستی که علیه امنیت کشور در 17 خرداد صورت گرفت و تروریست ها تلاش کردند عرض اندامی نشان دهند درنهایت با برخورد قاطع جمهوری اسلامی ختم شد.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمله به مقر فرماندهان داعش در سوریه، آنها را سر جای خود نشاندند تا دست از رخنه در کشور و مختل کردن امنیت ملت ایران بردارند.

وی گفت: همچنین هم‌زمانی حمله موشکی به تروریست ها با تحریم های آمریکا علیه سپاه، پیام مناسبی برای واشنگتن به دنبال داشت و ثابت شد ایران کشوری نیست که دستوری عمل کند بلکه در شرایطی که امنیت داخلی ما تهدید شود به صورت مستقل و به راحتی با توان موشکی پاسخی قاطع خواهد داد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: امیدواریم تروریست ها و دشمنان جمهوری اسلامی پیام ما را دریافت کرده باشند چرا که ایران با تروریست و حامیان آنها در زمینه امنیت ملی شوخی ندارد.

امیرحسنخانی با بیان اینکه مردم ایران از قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی خرسند هستند، گفت: مجلس شورای اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان تمامیت جمهوری اسلامی حمایت خواهد کرد.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکا، سپاه را به عنوان سیستم نظامی جدا تحریم کرده است، اما ما سپاه را جدا از تمامیت جمهوری اسلامی نمی دانیم و مجلس یکپارچه با تحریم های آمریکا علیه سپاه مقابله خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار