سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
/سیلی محکم ایران به تروریست ها و حامیان آنها/

مفتح : جمهوری اسلامی پیشرو بودن در مبارزه با تروریسم را به بهترین شکل ممکن اثبات کرد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها در سوریه آن هم از استانی که عمدتا سنی نشین هستند، برای ایجاد اتحاد در جهان اسلامی رخ داده است.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 14:06
مفتح : جمهوری اسلامی پیشرو بودن در مبارزه با تروریسم را به بهترین شکل ممکن اثبات کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها در سوریه آن هم از استانی که عمدتا سنی نشین هستند، برای ایجاد اتحاد در جهان اسلامی رخ داده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607109055232354.jpg مفتح,:,جمهوری,اسلامی,پیشرو,بودن,در,مبارزه,با,تروریسم,را,به,بهترین,شکل,ممکن,اثبات,کرد Icana

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه اظهار داشت: پس از تحرک داعش در تهران و انجام تروریستی در مجلس، انتظار می رفت که مسئولان کشور تمام توان در مقابله با ناامنی و تروریست در دنیای اسلامی به کار بگیرند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: مهمترین راهبردی که دشمنان اسلامی در نظر گرفته اند تحرکات تروریستی در داخل کشورهای اسلامی است تا رژیم قدس اشغالگر بزرگترین و مهمترین دشمن جهان اسلام در امنیت باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه کشورهای اسلامی با بحران تروریستی درگیر هستند و با همین مسئله جنگ و نا امنی در جهان اسلامی، مسلمانان را به خود درگیر کرده است اما از آن سو شاهد هستیم رژیم صهیونیست در امنیت کامل به سر می برد، بنابراین هدف تروریست ها این است که مسلمانان به خود مشغول شوند تا اسرائیل در امان باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین جمهوری اسلامی به عنوان کشور پیشرو در جهان اسلام باید نقش موثری در ایجاد اتحاد در بین کشورهای اسلامی ایفا کند و با گروهک های تروریستی که تلاش دارند تفرقه افکنی کنند، برخورد جدی داشته باشد.

مفتح عنوان کرد: حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها در سوریه از استانی که عمدتا سنی نشین هستند، برای ایجاد اتحاد در جهان اسلامی رخ داده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر توان و دقت موشکی ایران که با هدف وحدت جهان اسلامی تقویت می شود به رخ جهانیان کشیده شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار