سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
/سیلی محکم ایران به تروریست ها و حامیان آنها/

باهنر : جمهوری اسلامی مرکز توطئه را هدف قرار داد/ در پاسخ به تجاوز محدود به مکان و زمان نیستیم

سرویس سیاسی
محمدرضا باهنر با اشاره به حمله موشکی ایران به داعش تاکید کرد که جمهوری اسلامی در پاسخ به تجاوز محدود به مکان و زمان نیست.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 13:14
باهنر : جمهوری اسلامی مرکز توطئه را هدف قرار داد/ در پاسخ به تجاوز محدود به مکان و زمان نیستیم محمدرضا باهنر با اشاره به حمله موشکی ایران به داعش تاکید کرد که جمهوری اسلامی در پاسخ به تجاوز محدود به مکان و زمان نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/67038.jpg باهنر,:,جمهوری,اسلامی,مرکز,توطئه,را,هدف,قرار,داد/,در,پاسخ,به,تجاوز,محدود,به,مکان,و,زمان,نیستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش گفت: جمهوری اسلامی ایران اهل جنگ و نبرد و حمله نیست اما دست و پایی که به ایران تجاوز کند بدون شک قطع می شود.

باهنر همچنین تصریح کرد: افزایش قدرت دفاعی  به دلیل دفاع از استقلال، آزادی، تمامیت ارضی و اعتقادهای ما است.

باهنر با اشاره به این که حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش این حمله برای دشمنان چند پیام داشت، گفت: پیام اول این است که هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت، ما در دفاع از خودمان به هیچ سرزمینی و به هیچ زمانی محدود نیستیم و در نقطه دفاع این اجازه و اختیار را داریم که به مرکز توطئه حمله کنیم و این کار را نیز نشان دادیم.

باهنر تصریح کرد:سیلی که به صورت داعش زده شد و ما علاقه‌مند هستیم کشورهایی که دنبال تخاصم هستند صدای این سیلی را به درستی بشنوند.

وی ادامه دارد : ما در دفاع از خود و در بالا بردن قدرت دفاعی هیچ محدویتی را از هیچ قدرتی و در هیچ معامله‌ای برای خود نمی‌پذیریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزایش این اقتدار را افزایش اقتدار دفاعی دانست و گفت: ما یک کشور و یک نظام صلح‌طلب هستیم و علاقمندیم که منطقه آرامی داشته باشیم و کسانی که به دنبال جنگ‌های نیابتی هستند بدانند اگر قصد تجاوز به تمامیت ارضی ایران را داشته باشند، سیلی‌های محکم‌تری را خواهند خورد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار