سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

اسناد و مدارک لو رفتن سوالات امتحانات نهایی موجود است/ وزیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از لو رفتن سوالات امتحانات نهایی، خواستار برخورد جدی با خاطیان این موضوع و پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش شد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 13:29
اسناد و مدارک لو رفتن سوالات امتحانات نهایی موجود است/ وزیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از لو رفتن سوالات امتحانات نهایی، خواستار برخورد جدی با خاطیان این موضوع و پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611102387255811.jpg اسناد,و,مدارک,لو,رفتن,سوالات,امتحانات,نهایی,موجود,است/,وزیر,آموزش,و,پرورش,پاسخگو,باشد Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از لو رفتن سوالات امتحانات نهایی، گفت: حفظ سوالات امتحانی یکی از وظایف وزارت آموزش و پرورش است از این رو چنین رخدادی آسیب بزرگی برای عرصه تعلیم و تربیت محسوب می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه چرا سوالات امتحانات نهایی باید لو برود، اظهار کرد: چنین امری نشان دهنده ضعف مدیریتی در بدنه تعلیم و تربیت است.

وی ادامه داد: نمرات آزمون نهایی در کنکور اثر دارد از این رو لو رفتن سوالات موجب ایجاد نگرانی در بین صدها هزار دانش آموزی شده که در این امتحانات شرکت کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه وزیر آموزش و پرورش باید نسبت به موضوع رخ داده پاسخگو باشد، تصریح کرد: اسناد و مستندات لو رفتن سوالات موجود است؛ به عنوان مثال سوالات در شبکه‌های مجازی در یکی از مناطق تهران منتشر شد و دراین میان وعده انتشار سوالات کنکور نیز به مخاطبان این شبکه‌های مجازی داده شده که جای تامل دارد.

خجسته تصریح کرد: شبکه فاسدی که اقدام به فروش و حتی ارائه رایگان سوالات امتحانی کرده باید مشخص شود و با افراد خاطی برخورد جدی انجام شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزیر آموزش و پرورش باید نسبت به این موضوع شفاف‌سازی کند و سریعا به مردم توضیح لازم را ارائه کنند زیرا لو رفتن سوالات موجب سلب اعتماد شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار