سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیخ الاسلام:

موشک‌های سپاه محل طراحی عملیات تروریستی تهران را در سوریه منهدم کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
مشاور وزیر امور خارجه گفت: سپاه پاسداران محل طراحی عملیات تروریستی تهران را با موشک نقطه‌زن در دیرالزور سوریه منهدم کرد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 13:04
موشک‌های سپاه محل طراحی عملیات تروریستی تهران را در سوریه منهدم کرد مشاور وزیر امور خارجه گفت: سپاه پاسداران محل طراحی عملیات تروریستی تهران را با موشک نقطه‌زن در دیرالزور سوریه منهدم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/73693.jpg موشک‌های,سپاه,محل,طراحی,عملیات,تروریستی,تهران,را,در,سوریه,منهدم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین شیخ‌الاسلام با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها برای تنبیه داعش و پاسخ به عملیات تروریستی آنها در تهران بود، گفت: تروریست‌های داعش عملیات مهمی را در تهران طراحی کرده بودند، آنها می‌خواستند با ورود به صحن علنی مجلس نمایندگان مجلس را ترور و ملت ایران را عزادار کنند.

مشاور وزیر امور خارجه و سفیر اسبق ایران در سوریه با بیان اینکه تحقیقات و اطلاعات قطعی نیروهای مسلح ایران می‌گوید که عملیات تروریستی تهران در منطقه دیرالزور سوریه توسط داعش طراحی شده بود، گفت: ما با افتخار اعلام می‌کنیم که همان منطقه‌ای و نقطه‌ای را که عملیات تروریستی تهران در آنجا طراحی شده بود از خاک ایران هدف قرار داده دقیقاً آن منطقه را منهدم کردیم که این مهم نشانگر اوج قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران است.

سفیر اسبق ایران در سوریه در پاسخ به این سؤال که حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در سوریه چه تأثیری در عرصه جنگ میدانی برای ارتش سوریه خواهد داشت، گفت: قطعاً داعش و دیگر تروریست‌ها در عرصه میدانی آسیب‌پذیرتر خواهند شد و ان‌شاءالله ارتش و جریان مقاومت در سوریه با شتاب بیشتری علیه تروریست‌ها اقدام خواهند کرد.

وی گفت: مهمترین پیام حمله و عملیات دقیق موشکی سپاه علیه تروریست‌ها خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی، آمریکا و رژیم سعودی آن است که انهدام هر هدفی در هر مکانی برای جمهوری اسلامی ایران ممکن است.

مشاور وزیر امور خارجه گفت: ایران، داعش را تنبیه کرد، منتهی صدای این سیلی را باید حامیان داعش از جمله رژیم سعودی بشوند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار