سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
دریادار سیاری:

52 ناو گروه به آب های آزاد اعزام کرده ایم

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تاکنون 52 ناو گروه به آب های آزاد اعزام کرده ایم.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 14:39
52 ناو گروه به آب های آزاد اعزام کرده ایم فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تاکنون 52 ناو گروه به آب های آزاد اعزام کرده ایم. http://cdn.icana.ir/d/019/52614.jpg 52,ناو,گروه,به,آب,های,آزاد,اعزام,کرده,ایم Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر دریادار حبیب الله سیاری در مراسم ضیافت افطاری با  ایثارگران و پیشکسوتان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: روزگاری همه به دنبال این بودند که نیروی دریای در آب های آزاد به دریانوردی بپردازند اما امروز با افتخار می گویم توانسته ایم 4 هزار فروند کشتی را در خلیج عدن اسکورت کنیم و امنیت را در این منطقه به ارمغان آوریم.
 
وی افزود: امروز در شمال اقیانوس هند تسلط اطلاعاتی داریم و با رزمایش های بزرگی که انجام داده ایم همه نیرو های نظامی در دنیا ما را به عنوان نیروی مقتدر می شناسند.
 
او گفت: سال گذشته با دور زدن قاره آفریقا در اقیانوس اطلس حاضر شدیم و ناو گروه ما به شکل پیوسته 150 روز دریانوری در اقیانوس داشت.
 
امیر دریادار سیاری با بیان اینکه در عمر دهی به تجهیزات موفق بوده ایم افزود: در زمینه ساخت تجهیزات موفق به ساخت ناوشکن جماران و دماوند شدیم و در آینده نزدیک ناوشکن سهند و جوشن را نیز خواهیم ساخت.
 
وی با اشاره به اقدامات توسعه ای افزود: در توسعه سواحل مکران مبنای حرکت نیروی دریایی و امروز خانواده های متعددی در این مناطق حضور دارند.
 
دریادار سیاری گفت: امروز با اجرای ایده بازگشت به  دریا می توان اقتصاد کشور را متحول کرد.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرمانده نیروی دریایی ارتش، گفت: در گذشته ما را از دریا دور نگه داشتند تا ثروتمند وقدرتمند نشویم./
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000