سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نقوی حسینی:

دومین نشست فوق العاده کمیسیون امنیت برای بررسی حوادث تروریستی در تهران برگزار می شود

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از دومین نشست فوق العاده کمیسیون برای بررسی ابعاد حوادث تروریستی تهران خبر داد.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 16:37
دومین نشست فوق العاده کمیسیون امنیت برای بررسی حوادث تروریستی در تهران برگزار می شود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از دومین نشست فوق العاده کمیسیون برای بررسی ابعاد حوادث تروریستی تهران خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg دومین,نشست,فوق,العاده,کمیسیون,امنیت,برای,بررسی,حوادث,تروریستی,در,تهران,برگزار,می,شود Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی حوادث تروریستی 17 خرداد تهران در کمیسیون امنیت اظهار داشت: اعضای کمیسیون بعد از حوادث تروریستی تهران، ضمن بازدید از محل های عملیات تروریستی حرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی با مجروحین  دیدار و گزارشی از افراد حاضر در صحنه دریافت کرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس کمیسیون امنیت ملی هفته گذشته جلسه فوق العاده ای با حضور مسئولان امنیتی، انتظامی و نظامی با هدف بررسی ابعاد حوادث تروریستی برگزار کرد اما از آنجایی که این موضوع اهمیت زیادی دارد نتوانستیم در یک جلسه به جمع بندی برسیم.

وی گفت: به این جهت دومین نشست فوق العاده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با موضوع بررسی حوادث تروریستی فراد سه شنبه 30 خرداد ماه در محل کمیسیون برگزار می شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این نشست نیز مسئولان امنیتی، انتظامی و نظامی حضور خواهند داشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار