سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
فاطمه ذوالقدر:

دشمنان ایران اسلامی بدانند دیگر «ذوالفقار» در نیام نخواهد ماند

سرویس سیاسی
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند دیگر «ذوالفقار» در نیام نخواهد ماند.
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 19:16
دشمنان ایران اسلامی بدانند دیگر «ذوالفقار» در نیام نخواهد ماند نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند دیگر «ذوالفقار» در نیام نخواهد ماند. http://cdn.icana.ir/d/019/201612105727880897.jpg دشمنان,ایران,اسلامی,بدانند,دیگر,«ذوالفقار»,در,نیام,نخواهد,ماند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه در یادداشتی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول حیات طیبه نزدیک به نیم قرن خویش، فراز و نشیب‌های بسیاری را طی نموده است.

متن این یادداشت به شرح زیر است؛

درسال‌های آغازین انقلاب در گوشه و کنار کشور، روزی در کردستان سرافراز و روزی دیگر در ترکمن صحرای عزیز و یا در تهران و در دیگر شهرهای کشور شاهد غائله ضد انقلاب و حملات تروریستی بودیم که همه آنها با حمله ناجوانمردانه رژیم بعث و زیر باران موشک‌های اهدایی استکبار جهانی به صدام حسین و در بحبوحه جنگ تحمیلی مصادف گشت. همگان بیاد داریم که در آن دوران نیروهای مسلح‌مان،  أعم از ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، بسیج و تکاوران فاقد تجهیزات، سلاح مشابه، برابر و بازدارنده‌ای در مقابل دشمن تا بن‌دندان مسلح بودند ولی در ٨سال جنگ تحمیلی مردانه ایستادیم، به همین دلیل دشمنان قدیمی این مرز و بوم دریافته‌اند که نهال جمهوری اسلامی ایران، امروزه تنومند و قدرتمندتر از گذشته شده و اینک دوران یکه تازی آنها بسر آمده است.

ولی از آنجائیکه خداوند دشمنان راه خویش را از احمقان قرار داده، به رغم گذشت سال‌ها گویا بدخواهان ایران و ایرانیان در پی آن شدند تا آزموده را بیازمایند که بحمدالله قوای مسلح نیروهای امنیتی، فرزندان گمنام امام زمان(عج) و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برغم تمام تمهیدات، موانع، کارشکنی و تحریم‌های استکبار توانسته‌اند توان دفاعی کشور را تا مرز ناامیدی دشمنان ایران اسلامی ارتقاء بخشند. لذا هنوز چند روزی از حمله کور و به تعبیر مقام معظم رهبری، ترقه‌بازی چند عامل تروریستی و دشمنان قسم خورده اعتقادات و آرمان‌های ملت بزرگ ایران نگذشته است که سپاهیان رشید، غیور و دلاورمان درسی فراموش نشدنی و سیلی سخت را به تروریست‌ها و اربابانشان وارد نمودند.

درس و سیلی محکم و به هنگامی که علاوه بر اینکه پاسخی قاطع به اقدام تروریستی تهران بود، بلکه بر اقدامات و تحرکات ابلهانه سنای آمریکا در موضوع تحریم موشکی ایران اسلامی نیز خط، بطلان کشید.

فرزندان رشید ملت ایران در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، دقیقا از نقطه‌ای که تروریست‌ها برای تفرقه و جدایی ملت ایران برخواسته بودند، با پرتاب ٦فروند موشک ذوالفقار، آتش قهر الهی را بر سر دشمنان کشور فروباریدند و بار دیگر قدرت و عظمت دستان توانمند انقلاب اسلامی را برای نواختن سیلی مورد نظر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر صورت استکبار به نمایش گذاردند و دل ملت ایران را در انتقام خون شهیدان شاد نمودند.

دشمنان ایران اسلامی بدانند، دیگر "ذوالفقار" در نیام نخواهد ماند و این اقدام غافلگیرانه و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سخن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در خاطره‌ها زنده کرد که فرمودند: "اگر سپاه نبود کشور هم نبود"/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار