اربعین حسینی
1386/04/23 09:42:00
سرویس صحن

کارگاه آموزشی صدر اصل 44 در دیوان محاسبات برگزار شد

کارگاه آموزشی صدر اصل ۴۴ روز گذشته با حضور مسوولان دیوان محاسبات و سازمان خصوصی سازی در محل سالن همایش‌های دیوان محاسبات برگزار شد.

در این همایش که مدیران کل حوزه معاونت فنی و امور حسابرسی شرکت‌های دولتی‌، ‌حسابرسان کل و حسابرسان شرکت‌های مشمول اصل 44 حضور داشتند، درابتدا قائم مقام رئیس کل دیوان محاسبات کشور ضمن تشکر از حضور مسئولان سازمان خصوصی سازی در این کارگاه آموزشی ابراز امیدواری کرد که با تدابیر سازمان خصوصی سازی و همکاری‌هایی که دستگاه‌های نظارتی از جمله دیوان محاسبات موانع موجود بر سر راه اجرای کامل این اصل فراهم و در آینده نزدیک شاهد تحقق کامل اهداف این اصل باشیم.

وی ضمن بیان بخش‌هایی از وظایف نظارتی دیوان محاسبات در جریان واگذاری شرکت‌های مشمول اصل 44 گفت: دیوان محاسبات این آمادگی را دارد که برای ایجاد تعامل منطقی با سازمان خصوصی سازی این‌گونه نشست‌های کاربردی را تداوم بخشد تا انشاءالله نتایج مبارک آن به اجرای کامل دستور مقام معظم رهبری منجر شود.

در ادامه، شرکت کنندگان به چهار کارگروه فرعی تقسیم و بحث و تبادل نظر در کارگروهای فرعی بررسی نارسایی‌های موجود در قوانین و مقررات، کار گروه بررسی مشکلات فراروی فرایند خصوصی سازی و نقش دستگاه‌های نظارتی، کار گروه بررسی مشکلات بازار سرمایه و مشارکت عامه مردم و کارگروه بررسی وضعیت سهام عدالت و اجرای آن در راستای اصل 44 ادامه یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet