هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

بیکاری تهدید و مشکل جدی کشور است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی، گفت: تهدید جدی کشور مشکل بیکاری بوده و باید دغدغه همه ایجاد اشتغال باشد.
شنبه 17 تیر 1396 ساعت 15:47
بیکاری تهدید و مشکل جدی کشور است نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی، گفت: تهدید جدی کشور مشکل بیکاری بوده و باید دغدغه همه ایجاد اشتغال باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100189927295.jpg بیکاری,تهدید,و,مشکل,جدی,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد در نشست شورای اداری شهرستان تنکابن در پارک جنگلی چالدره با بیان اینکه تهدید جدی کشور مشکل بیکاری بوده و باید دغدغه همه ایجاد اشتغال باشد گفت: آمار بیکاری در کشور بالا بوده و دلیل آن است که در گذشته به فکر ایجاد شغل نبودیم و اکنون باید در این زمینه اقدام اساسی انجام شود.

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه کار باید در روستاها انجام شود، گفت: علیرغم اینکه توقعات مردم بالا رفته و در این شرایط کار کردن سخت شده است.

شمس الله شریعت نژاد افزود: دهیاران در نوک پیکان این توقعات قرار دارند و البته بخوبی توانستند در روستاها اقدامات عمرانی انجام دهند زیرا دولت مسئولیت ها را تقسیم کرده و باید اختیارات را تفویض کند.

شریعت نژاد با بیان اینکه حفظ اعتماد سازی بسیار مهم است، اظهار داشت: شمال کشور پارک جنگلی برای همه کشور محسوب شده و باید ببینیم سهم اقتصادی شمال کشور از این همه استعداد خدادادی چقدر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید، دولت اعتدال است، خاطر نشان کرد: طی ۳۸ سال گذشته ما در بخش‌های اقتصادی و فرهنگی درست عمل نکردیم و این دو موضوع دغدغه مقام معظم رهبری است.

این مسئول گفت؛ دولت باید با خصوصی سازی و حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی تحول اقتصادی ایجاد کند.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ما محتاج تحول در بخش اقتصادی هستیم، افزود: برای رسیدن با این تحول، تفکر اقتصادی باید متحول شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000