هدر اصلی
1396/04/20 09:10:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبری:

تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت کارشناسی نیست

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش تولید و بازرگانی باید در حوزه‌ی تولید کشاورزی در کنار هم باشند تا موازنه ای را در بازار ایجاد کنند. وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بازرگانی نباید از هم جدا شوند.
تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت کارشناسی نیست عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش تولید و بازرگانی باید در حوزه‌ی تولید کشاورزی در کنار هم باشند تا موازنه ای را در بازار ایجاد کنند. وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بازرگانی نباید از هم جدا شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109648490908.jpg تفکیک,وزارتخانه,صنعت،,معدن,و,تجارت,کارشناسی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبری در گفتگوی برنامه ی پرسمان رادیو گفت و گو پیرامون موضوع لغو قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی در وزارت جهاد بیان داشت: خوشوقتانه طرح دو فوریت این موضوع در مجلس رای نیاورد تا به درستی کارشناسی شود در همان زمانی که این دو وزارتخانه با هم ادغام شدند هم کارشناسی نشده بود لذا در حال حاضر که دولت دو فوریت این طرح را اعلام کرده جای تامل دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با ابراز خرسندی از اینکه مجلس شورای اسلامی در خصوص این موضوع عاقلانه عمل کرده است خاطر نشان کرد: چنین اقدامی از سوی مجلس باعث فراهم آمدن زمینه ی کارشناسی کردن این موضوع خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، مجلس تصریح کرد: وقتی شرکت GTC در وزارتخانه ی مربوطه رفت، مسئولان دیدند آنقدر فاصله و شکاف با بخش تولید و تطبیق نیازهای مربوطه پیدا کرده که با توسل به تهدید یا هر اقدام دیگری مجددا آن را به سر جای خودش برگرداندند لذا به اعتقاد من بخش تولید و بازرگانی نیز باید در حوزه ی تولید کشاورزی در کنار هم قرار گیرند تا موازنه ای را در بازار ایجاد نمایند.

به گزارش رادیو گفت وگو، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن وتجارت و وزارت بازرگانی نباید از هم جدا و تفکیک شوند اذعان کرد: ما تقریبا در ۴ دهه ی بعد از انقلاب هر چه در جهت تفکیک، تجزیه و ادغام قدم برداشته ایم دستاورد خوبی عایدمان نشده و شاهد بیشترین لطمات مالی جبران ناپذیردر زمان نقل و انتقالات نیز بوده ایم. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet