هدر اصلی
1396/04/20 07:50:00
سرویس فرهنگی
عزیزی مطرح کرد:

لزوم آسیب‌شناسی و خروج فدراسیون تکواندو از بحران/ وزارت ورزش عملکرد این فدراسیون را بررسی کند

عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد وزارت ورزش باید نسبت به بررسی عملکرد فدراسیون تکواندو و آسیب شناسی اقدامات ان بپردازد تا این مجموعه هرچه سریعتر از بحران خارج شود.
لزوم آسیب‌شناسی و خروج فدراسیون تکواندو از بحران/ وزارت ورزش عملکرد این فدراسیون را بررسی کند عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد وزارت ورزش باید نسبت به بررسی عملکرد فدراسیون تکواندو و آسیب شناسی اقدامات ان بپردازد تا این مجموعه هرچه سریعتر از بحران خارج شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702106413463901.jpg لزوم,آسیب‌شناسی,و,خروج,فدراسیون,تکواندو,از,بحران/,وزارت,ورزش,عملکرد,این,فدراسیون,را,بررسی,کند Icana

محمد عزیزی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه عملکرد اخیر فدراسیون تکواندو اصلا مناسب جایگاه این رشته نیست، اظهار کرد: وزارت ورزش باید نسبت به بررسی عملکرد این فدراسیون و آسیب شناسی اقدامات آن بپردازد تا این مجموعه هرچه سریعتر از بحران خارج شود.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید فضایی بوجود می‌آمد که امروزه تیم ملی کشورمان از دستیابی به مدال باز بماند اما تیم کشور همسایه با راهبری و مربی ایرانی به مدال‌های رنگارنگ دست می‌یافت، اظهار کرد: مسئولان فدراسیون تکواندو باید زمینه حمایت مادی و معنوی را از قهرمانان و نخبگان این رشته فراهم کند تا این افراد با لباس تیم ملی ایران افتخار آفرینی کنند.

وی ضمن تاکید بر اینکه مسئولان و متولیان فدراسیون‌ها نباید در تصمیماتشان سلیقه‌ای برخورد کنند، تصریح کرد: طبق برداشتی که از صحبت‌های نخبگان و پتانسیل‌های تکواندو مشخص است، علت جدایی و رفتن برخی از آنها از تیم ملی به دلیل بی‌مهری‌ها و عدم توجه بوده است در حالی که مسئول یک فدراسیون باید اختلاف نظرها را در فضایی آرام و به دور از تنش حل و فصل کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه ورزشکاران رشته‌های انفرادی با هزینه بسیار کمتری نسبت به رشته‌های تیمی می‌توانند مدال برای کشورمان کسب کند، ادامه داد: از این رو باید نسبت به تقویت چنین رشته‌هایی مانند تکواندو اقدام جدی شود زیرا شرایط کنونی اصلا مطلوب نیست.

عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد که رؤسای فدراسیون‌ها بعد از کسب رای و در مدت زمان چهار سال مدیریت در حاشیه امن قرار دارند و می‌توانند هر تصمیمی را اتخاذ کنند از این رو رؤسا در ابتدا باید منافع ملی را درنظر بگیرند و نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند نه اینکه بر دغدغه‌ها بیفزایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet