خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1396/04/19 19:15:19
سرویس بین الملل
در دیدار امیرعبداللهیان با سفیر هلند در تهران تاکید شد؛

محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران/آمادگی هلند برای اعزام هیأتی پارلمانی به ایران در آینده نزدیک

سوزان ترستال سفیر هلند در تهران با امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران/آمادگی هلند برای اعزام هیأتی پارلمانی به ایران در آینده نزدیک سوزان ترستال سفیر هلند در تهران با امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101504604517.jpg محکومیت,حادثه,تروریستی,اخیر,در,تهران/آمادگی,هلند,برای,اعزام,هیأتی,پارلمانی,به,ایران,در,آینده,نزدیک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک برگزاری انتخابات پارلمانی جدید در کشور هلند، از ابراز همدردی و محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران قدردانی کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل روابط سیاسی و پارلمانی دو کشور را رو به رشد خواند و بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر روابط تاکید کرد.

در ادامه این دیدار سوزان ترستال، سفیر هلند در تهران ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه تروریستی اخیر و با توجه به برگزاری انتخابات پارلمانی جدید، آمادگی هلند را برای اعزام هیأتی پارلمانی به تهران در آینده نزدیک اعلام نمود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet