هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در دیدار امیرعبداللهیان با سفیر هلند در تهران تاکید شد؛

محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران/آمادگی هلند برای اعزام هیأتی پارلمانی به ایران در آینده نزدیک

سرویس بین الملل
سوزان ترستال سفیر هلند در تهران با امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 19:15
محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران/آمادگی هلند برای اعزام هیأتی پارلمانی به ایران در آینده نزدیک سوزان ترستال سفیر هلند در تهران با امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707101504604517.jpg محکومیت,حادثه,تروریستی,اخیر,در,تهران/آمادگی,هلند,برای,اعزام,هیأتی,پارلمانی,به,ایران,در,آینده,نزدیک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک برگزاری انتخابات پارلمانی جدید در کشور هلند، از ابراز همدردی و محکومیت حادثه تروریستی اخیر در تهران قدردانی کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل روابط سیاسی و پارلمانی دو کشور را رو به رشد خواند و بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر روابط تاکید کرد.

در ادامه این دیدار سوزان ترستال، سفیر هلند در تهران ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه تروریستی اخیر و با توجه به برگزاری انتخابات پارلمانی جدید، آمادگی هلند را برای اعزام هیأتی پارلمانی به تهران در آینده نزدیک اعلام نمود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000