هدر اصلی
1396/04/20 10:39:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جمالی:

رئیس‌جمهور فارغ از فشارهای سیاسی کابینه کار تعیین کند

نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه «کابینه دوازدهم باید کابینه کار باشد» گفت: لازم است رئیس‌جمهور بدون تعارف‌های سیاسی از افراد باانگیزه، پرانرژی، خلاق، شجاع و متخصص در کابینه دوازدهم استفاده کند.
رئیس‌جمهور فارغ از فشارهای سیاسی کابینه کار تعیین کند نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه «کابینه دوازدهم باید کابینه کار باشد» گفت: لازم است رئیس‌جمهور بدون تعارف‌های سیاسی از افراد باانگیزه، پرانرژی، خلاق، شجاع و متخصص در کابینه دوازدهم استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100842571947.jpg رئیس‌جمهور,فارغ,از,فشارهای,سیاسی,کابینه,کار,تعیین,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد جمالی مطرح کرد: چهار سال پیش رو، زمان بسیار حساس و سرنوشت‌سازی است که رئیس‌جمهور باید خارج از تمامی فشارهای حزبی و جناحی و حتی جنسیتی کابینه کار تعیین کند تا در این سال‌های حساس امور کشور را به بهترین نحو به پیش ببرد.

به گفته نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی کابینه دوازدهم باید از افرادی باانگیزه، پرانرژی، خلاق، شجاع و در عین حال متخصص تشکیل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم افزود: در حال حاضر کشور با مشکلاتی همچون بیکاری، موسسات مالی و اعتباری، بانک‌ها، محیط زیست، آب، صندوق‌های بازنشستگی، بیمه،‌ روستاها و ورشکستگی بنگاه‌های اقتصادی، تهدیدات بین‌المللی و منطقه‌ای و فرضیات امنیتی روبرو است که برای حل این موج از مشکلات دولت باید کمر همت ببندد و با استفاده از افراد باانگیزه چهار سال پیش رو را به بهترین نحو برای خدمت به مردم سپری کند.

وی افزود: البته لازم است گروه‌های مختلفی دست از فشار به دولت برداشته و از دولت حمایت کنند، اجازه دهند کارها ادامه پیدا کند تا رئیس جمهور نیز بر اساس شایسته‌سالاری کابینه دوازدهم را انتخاب کند. چون مهم آن است که کسی در کابینه حضور پیدا کند که بخواهد به کشور خدمت کند نه اینکه از چه جناح و یا گروهی باشد.

به گزارش ایسنا؛ نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی در عین حال با طرح پیشنهادی گفت: بنده الزاماً موافق حضور پیدا نکردن وزرای فعلی در کابینه دوازدهم نیستم بلکه پیشنهادم این است که رئیس جمهور عملکرد وزرا را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد که اگر عملکرد مثبت و قوی داشتند از آنها در کابینه دوازدهم استفاده کند در غیر اینصورت وزیر دیگری را به مجلس معرفی کند. البته گاهی افراد عملکرد خوبی دارند اما به درد تیم دولت مثلاً تیم اقتصادی نمی‌خورند. بنابراین باید افرادی در کابینه دوازدهم حضور داشته باشند که هم مناسب برای وزارتخانه بوده و هم در تیم دولت مناسب باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet