هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابطحى:

وزیر علوم قول داده بود مشکل بورسیه‌ها را برطرف کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر علوم در جلساتى که درباره پرونده بورسیه‌ها داشتیم، قول داده بود مشکلات این پرونده را برطرف کند.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 10:46
وزیر علوم قول داده بود مشکل بورسیه‌ها را برطرف کند عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر علوم در جلساتى که درباره پرونده بورسیه‌ها داشتیم، قول داده بود مشکلات این پرونده را برطرف کند. http://cdn.icana.ir/d/019/46613.jpg وزیر,علوم,قول,داده,بود,مشکل,بورسیه‌ها,را,برطرف,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحى درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده بورسیه ها اظهار داشت: در جلساتى که با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری داشتیم، وزیر علوم قول داده بود که مشکلات بورسیه‌ها را برطرف کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه حل مشکل بورسیه ها به تاخیر افتاده است به طوری که مقام معظم رهبرى براى سومین بار در این باره  گلایه کردند و خواستار پیگیری جدی شدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: مشکل بورسیه ها به طور مستقیم با نخبگان کشور در ارتباط است و باید دقیق تر بررسی شود، ما حتی پرونده دانشجویی را که در کاشان خودکشى کرده بود بررسی کردیم و مشخص شد که این موضوع با پرونده بورسیه ها بی ارتباط نبوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: معتقدم کمیسیون آموزش باید جدى تر از گذشته به بررسی موضوع بورسیه ها بپردازد و فرهادى بعنوان وزیر علوم مسئول زیرمجموعه خود و بررسی موارد مربوط به این پرونده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000