اربعین حسینی
1396/04/20 11:33:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

وزرات ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی با کانال‌های تفرقه‌افکن برخورد کنند

نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو در مجلس با تأکید بر لزوم برخورد مسئولانه با کانال‌های تفرقه‌افکن و ضدانقلاب گفت: از وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی می‌خواهیم که در این باره به رسالت خود عمل کنند.
وزرات ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی با کانال‌های تفرقه‌افکن برخورد کنند نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو در مجلس با تأکید بر لزوم برخورد مسئولانه با کانال‌های تفرقه‌افکن و ضدانقلاب گفت: از وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی می‌خواهیم که در این باره به رسالت خود عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101545521449.jpg وزرات,ارتباطات,و,شورای,عالی,فضای,مجازی,با,کانال‌های,تفرقه‌افکن,برخورد,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمداسماعیل سعیدی با اشاره به کانال‌های تفرقه‌افکن و ضدانقلاب که جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است، گفت: اگر ما نتوانیم این کانال‌ را کنترل کنیم اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار داده و از شایعات و اخبار و تحلیل‌های دروغ آکنده می‌کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمدنیوز اخبار صحیح و غلط را با هم می‌آمیزد، عنوان داشت: این وظیفه متولیان امر است که برخورد مسئولانه با کانال آمدنیوز داشته باشند و از تاثیرات منفی آن در فضای مجازی و خبری کشور جلوگیری کنند.

به گزارش فارس؛ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هدف نهایی کانال‌هایی چون آمدنیوز از جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی، براندازی است گفت: ما از وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی می‌خواهیم که در این باره به رسالت خود عمل کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet