هفته دفاع مقدس
1396/04/20 11:44:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_

رئیس شورای شهر تهران آزادسازی موصل را تبریک گفت

رئیس شورای شهر تهران گفت: خوشبختانه با خواست الهی و با همت ارتش و مردم عراق، موصل از لوث وجود زشت طینتان پاک شد و مردم به موصل که همینک به خرابه‌هایی تبدیل شده، بازگشته اند.
رئیس شورای شهر تهران آزادسازی موصل را تبریک گفت رئیس شورای شهر تهران گفت: خوشبختانه با خواست الهی و با همت ارتش و مردم عراق، موصل از لوث وجود زشت طینتان پاک شد و مردم به موصل که همینک به خرابه‌هایی تبدیل شده، بازگشته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/83015.jpg رئیس,شورای,شهر,تهران,آزادسازی,موصل,را,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی چمران در ابتدای سیصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به آزادسازی موصل در عراق اظهار کرد: خوشبختانه با خواست الهی، با همت ارتش و مردم عراق موصل از لوث وجود زشت طینتان پاک شد و مردم به شهر موصل که هم اکنون به خرابه‌هایی تبدیل شده است بازگشته اند.

وی تصریح کرد: این آزادسازی را به ملت، مردم و مراجع عراق و به ویژه حضرت آیت‌الله سیستانی تبریک  می گویم و امیدواریم این موفقیت‌ها ادامه پیدا کند و آرزو می‌کنیم که مردم عراق هر چه زودتر از شر تروریست‌ها نجات پیدا کنند.

چمران در ادامه به ۱۹ تیر ماه سالگرد رحلت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اشاره کرد و گفت: موجب افتخار است که مرقد حضرت عبدالعظیم در ری است و ان شاءالله از برکات ایشان برخوردار شویم.

رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: ۲۱ تیر ماه نیز سالگرد حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم به دستور رضاخان بوده که این اتفاق در سال ۱۳۱۴ صورت پذیرفت و به همین مناسبت این روز به نام عفاف و حجاب نامیده شده است.

چمران اضافه کرد: ۲۱ تیر ماه  هم چنین  روز ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای است که این ورزش ملی و مقاومتی و علیه حکام آن زمان بوده و این ورزش بیشتر به یک مقاومت شباهت دارد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: مهمترین اصل ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای جوانمردی است و تمام حرکات آن نماد آماده‌سازی برای جنگ و رزم است.

وی همچنین به ۲۳ تیر ماه سالروز تأسیس نخستین مجلس خبرگان رهبری در سال ۱۳۶۲ اشاره کرد و گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس خبرگان در ایفای نقش خود موفق باشند.

به گزارش مهر، رئیس شورای شهر تهران، در پایان به برگزاری جلسه اخیر شورای شهر تهران در محل باغ کتاب اشاره کرد و گفت: این جلسه به مناسبت افتتاح باغ کتاب در این محل برگزار شد و در پایان جلسه نیز اعضای شورا بازدیدی از بخش‌ها و سالن‌های باغ کتاب داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet