هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرپور:

کمیسیون‌فرهنگی با کاهش مالیات دانش‌بنیان‌ها موافق است / معافیت‌مالیاتی گامی در مسیر اقتصادمقاومتی

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان در راستای اقتصاد مقاومتی است، گفت: کمیسیون فرهنگی با کاهش مالیات شرکت های دانش بنیان در راستای تشویق برای سرمایه گذاری در اینگونه کسب و کارها موافق است.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 15:29
کمیسیون‌فرهنگی با کاهش مالیات دانش‌بنیان‌ها موافق است / معافیت‌مالیاتی گامی در مسیر اقتصادمقاومتی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان در راستای اقتصاد مقاومتی است، گفت: کمیسیون فرهنگی با کاهش مالیات شرکت های دانش بنیان در راستای تشویق برای سرمایه گذاری در اینگونه کسب و کارها موافق است. http://cdn.icana.ir/d/019/43071.jpg کمیسیون‌فرهنگی,با,کاهش,مالیات,دانش‌بنیان‌ها,موافق,است,/,معافیت‌مالیاتی,گامی,در,مسیر,اقتصادمقاومتی Icana

جمشید جعفرپور در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت درباره حمایت مالیاتی از شرکت های دانش بنیان افزود: با توجه به سیاست های کلی کشور درباره اقتصاد مقاومتی، اشتغال و سرمایه گذاری، هرگونه حمایت از موضوع اشتغال در راستای سیاست های کشور محسوب می شود.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به خیل عظیم جوانان تحصیل کرده و جویای کار، یکی از فضاهای اشتغال و کارآفرینی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها هستند و تخفیفات و معافیت هایی برای اینگونه از شرکت های دانش بنیان که اقتصادی و درآمدزا بوده، می تواند بخشی از تعهداتی که دولت در این زمینه دارد را با هزینه های کم فراهم کند.

وی با بیان اینکه دولت باید تا زمانیکه این شرکت ها به حدی از گسترش و استقرار می رسند ، معافیت هایی برای آنها در نظر گیرد، گفت: باید از آنها برای تولید و ایجاد اشتغال بهره برداری کرد.

وی با اشاره به ارایه لایحه مالیات بر ارزش افزوده از سوی دولت در آینده نزدیک به مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اصلاحات در این زمینه باید براساس تجربه چندساله و برخی از ضعف هایی که مشاهده کردیم، باشد و اگر معافیت هایی برای اینگونه کسب و کارها در نظر بگیریم، حرکتی در جهت سیاست های کلی نظام، دولت یازدهم و دوازدهم است.

جعفرپور گفت: ما معتقدیم که هرچقدر دولت از درآمدهای خود بگذرد و صرف تشویق برای اشتغال شود،کمیسیون فرهنگی با آن موافق است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000