خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/20 11:40:45
سرویس استان ها
پورابراهیمی:

سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمان / ایجاد حدود ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی در مناطق شهری و روستایی استان کرمان

نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمان و ایجاد ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی با تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی این استان خبر داد.
سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمان / ایجاد حدود ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی در مناطق شهری و روستایی استان کرمان نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمان و ایجاد ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی با تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی این استان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105386959978.jpg سفر,وزیر,ورزش,و,جوانان,به,کرمان,/,ایجاد,حدود,۱۴۰,زمین,فوتبال,چمن,مصنوعی,در,مناطق,شهری,و,روستایی,استان,کرمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در تشریح نشست مشترک با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به کمک مجلس شورای اسلامی در زمینه افزایش بودجه وزارت ورزش اظهار کرد: همانطور که کمک به مجلس با هماهنگی وزیر انجام شده به همان اندازه نیز مسوولیت وزیر هم نسبت به گذشته سنگین تر شده و انتظار داریم تحولات مهمی طبق برنامه ششم در حوزه ورزش اتفاق بیافتد که خوشبختانه این تحولات بزرگ در ورزش کشور شروع شده است.

 نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وسعت فعالیت‌های ورزشی در استان کرمان تصریح کرد: طبق صحبت های انجام شده با وزیر ورزش و جوانان در این جلسه مقرر شد ظرف امسال و سال آینده پروژه های تامین اعتبار مالی نیمه تمام استان به ویژه طرح هایی که بیش از ۳۰ درصد پیشرفت داشتند به اتمام برسد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: طبق هماهنگی انجام شده و با دعوتی که از وزیر ورزش و جوانان انجام دادایم طی دو تا سه هفته آینده سلطانیفر به کرمان سفر خواهد کرد.

 وی افزود: در این سفر وزیر ضمن موافقت با افتتاح مراکز و خانه‌های ورزش در حداقل ۱۰۰ روستا، توسعه ورزش در سطح روستاهای کرمان را شاهد خواهیم بود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این جلسه توافق شد حداقل ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی با نورافکن و تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی در استان کرمان ایجاد شود و این زمین‌ها طی یک سال آینده قابل استفاده باشد که این موضوع نیز  به زودی با حضور وزیر ورزش در کرمان پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet