هدر اصلی
1396/04/20 12:23:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آزادی‌خواه:

اشکالات جدی در سیستم موسسات مالی و اعتباری است/ رئیس جمهور ورود کند

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مشکلات عمیق مالی و همچنین اشکالات جدی در سیستم موسسات مالی و اعتباری است که لازم است رئیس جمهور به این موضوع ورود کند تا بخشی از این مشکلات برطرف شود.
اشکالات جدی در سیستم موسسات مالی و اعتباری است/ رئیس جمهور ورود کند عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مشکلات عمیق مالی و همچنین اشکالات جدی در سیستم موسسات مالی و اعتباری است که لازم است رئیس جمهور به این موضوع ورود کند تا بخشی از این مشکلات برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103011649593.jpg اشکالات,جدی,در,سیستم,موسسات,مالی,و,اعتباری,است/,رئیس,جمهور,ورود,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام احد آزادی خواه با اشاره به نشست مشترک نمایندگان دولت با برخی سوال کنندگان از رئیس جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری، اظهار داشت: ما از صحبت های آقایان قانع نشدیم چراکه پاسخ قانع کننده ای در قبال سوالات نمایندگان نداشتند بنابراین به هیچ عنوان سوالمان از روحانی را هم پس نمی گیریم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نه به عنوان سوال کنندگان از رئیس جمهور بلکه به خاطر هم وطنان عزیزمان و مالباختگانی تعدادشان در استان های مختلف بسیار زیاد است از دولت انتظار داریم برای مالبختگان ارزش قائل شده و داوطلبانه و به صورت جدی برای پاسخگویی به سول نمایندگان در صحن حاضر شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم تصریح کرد: به سرنخ هایی در این موضوع رسیده ایم که متاسفانه حاکی از مشکلات عمیق مالی و همچنین اشکالات جدی در سیستم موسسات مالی و اعتباری است که لازم است رئیس جمهور به این موضوع ورود کند تا بخشی از این مشکلات برطرف شود.

وی با اشاره به بازپس گیری برخی از سوال کنندگان از رئیس جمهور، یادآور شد: ممکن است عده ای امضایشان را پس گرفته باشند اما ما امضایمان را پس نگرفتیم، بنابراین آن تعداد امضایی که بتواند به صورت قانونی از  رئیس جمهور برای پاسخ به سوالات نمایندگان دعوت کند، همچنان وجود دارد و بر امضای خود باقی خواهیم ماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی خاطرنشان کرد: از هیئت رئیسه محترم مجلس انتظار داریم به صورت جدی و بدون هرگونه ملاحظه کاری وارد عمل شده و کار قانونی را انجام دهد و به خواسته نمایندگان احترام بگذارد که البته حتما این کار را انجام خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet