اربعین حسینی
1396/04/20 12:00:28
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛

دیوان محاسبات گزارشی از رسیدگی به تخلفات حقوق‌های نجومی ارائه کند

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس خواستار اجرای قانون بیمه شخص ثالث و عدم ارائه کارت پایان خدمت برای دریافت این بیمه شد.
دیوان محاسبات گزارشی از رسیدگی به تخلفات حقوق‌های نجومی ارائه کند نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس خواستار اجرای قانون بیمه شخص ثالث و عدم ارائه کارت پایان خدمت برای دریافت این بیمه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702102193574210.jpg دیوان,محاسبات,گزارشی,از,رسیدگی,به,تخلفات,حقوق‌های,نجومی,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر علوم گفت: انتظار داریم از دانشگاه پیام نور که شایسته تشویق است؛حمایت به عمل آمده و مانع تضعیف آن شوند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تشکر از دکتر لاریجانی برای گفت وگو با نیروی انتظامی درخصوص اجرای قانون بیمه شخص ثالث عنوان کرد:براساس این قانون افراد نیازی به ارائه کارت پایان خدمت برای دریافت بیمه شخص ثالث نخواهند داشت.

وی افزود:همان طور که دولت در هیأت وزیران سند 2030 را به تصویب رساند لازم است برای لغو آن نیز شاهد مصوبه دیگری در هیأت وزیران باشیم.

وی در ادامه خطاب به مسئولان دیوان محاسبات کشور اظهار داشت: حدود یک سال و نیم است که موضوع حقوق های نجومی مطرح شده، اما لازم است درخصوص فرایند قانونی پیرامون افرادی که اجازه و دستور پرداخت‌ها را داده‌اند و آنها که این حقوق را دریافت کرده‌اند،رسیدگی شده و گزارشی ارائه شود.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با گلایه از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: در سال 96 موضوع نمازخانه‌های بین‌راهی در جایگاه‌های سوخت حذف شد که ممکن است باعث شود جایگاه‌داران به نمازخانه‌ها در این جایگاه ها توجه نکنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet