خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1396/04/20 12:07:32
سرویس صحن
مافی در تذکر شفاهی؛

دولت به موضوع ساماندهی فاضلاب تهران پیش از تبدیل آن به بحران ملی ورود کند

نماینده مردم تهران، ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: دولت به موضوع ساماندهی فاضلاب تهران پیش از تبدیل آن به بحران ملی ورود کند.
دولت به موضوع ساماندهی فاضلاب تهران پیش از تبدیل آن به بحران ملی ورود کند نماینده مردم تهران، ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: دولت به موضوع ساماندهی فاضلاب تهران پیش از تبدیل آن به بحران ملی ورود کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608108283627789.jpg دولت,به,موضوع,ساماندهی,فاضلاب,تهران,پیش,از,تبدیل,آن,به,بحران,ملی,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، پروانه مافی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: استقرار بیشترین جمعیت کشور در کلانشهر تهران است و عملکرد فراملی و ملی این کلانشهر در پروژه‌های محیط زیستی با مصالح و منافع ملی عجین شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع فاضلاب شهر تهران در ساماندهی آب‌های روان در این شهر که میزان آن 400 میلیون مترمکعب است شرایط ویژه‌ای در آبیاری مزارع جنوب تهران و آلودگی آب، خاک و محصولات کشاورزی ایجاد کرده است در حالی که ساماندهی با نگرش محلی و منطقه‌ای هرگز ممکن نیست.

ساماندهی فاضلاب جنوب شهر تهران یکهزار میلیارد اعتبار نیاز دارد

وی افزود: برای تأمین سلامت مردم و پایش زیست محیطی در استان ضروری است؛موضوع ساماندهی آب‌های سطحی و فاضلاب پیش از آن که به بحران ملی تبدیل شود با اولویت اساسی مد نظر دولت قرار گیرد.

مافی با بیان اینکه ساماندهی فاضلاب جنوب شهر تهران یکهزار میلیارد اعتبار نیاز دارد،تاکید کرد: وزارت نیرو باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و خارجی این مبلغ را تأمین کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet