هدر اصلی
1396/04/20 12:39:26
سرویس صحن
ملکی در تذکر شفاهی؛

بودجه لازم برای تصفیه‌خانه ۸۶ روستای فخرآباد هنوز تأمین نشده است

نماینده مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم تأکیدات فراوان، بودجه لازم برای ساخت تصفیه‌خانه به مرکزیت فخرآباد برای ۸۶ روستا هنوز تأمین نشده است.
بودجه لازم برای تصفیه‌خانه ۸۶ روستای فخرآباد هنوز تأمین نشده است نماینده مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم تأکیدات فراوان، بودجه لازم برای ساخت تصفیه‌خانه به مرکزیت فخرآباد برای ۸۶ روستا هنوز تأمین نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100229390693.jpg بودجه,لازم,برای,تصفیه‌خانه,۸۶,روستای,فخرآباد,هنوز,تأمین,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو گفت: روستاهای حوزه انتخابیه به علت عدم هدایت آب صفدرخان در محرومیت به سر برده، شالیزارهای آنها سوخته و از بین رفته است این در حالی است که تلاش‌های انجام شده علیرغم نظر مساعد نماینده اهر هنوز به نتیجه نرسیده است؛ تقاضا می‌شود به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس در تذکر دیگر به وزیر نیرو گفت: بودجه برای تصفیه‌خانه به مرکزیت فخرآباد برای 86 روستا هنوز تخصیص نیافته لذا تقاضا می‌شود نسبت به تخصیص بودجه اقدام شود.

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: برای پرداخت به موقع پول کشاورزان تشکر می‌کنیم ؛درمورد عدم ابلاغ بند «ز» تبصره (13) قانون بودجه قصور شده است از این رو کشاورزان منطقه وام‌های تضامنی گرفته و یارانه آنها قطع شده است؛ استدعا داریم این تبصره ابلاغ شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر بهداشت گفت: تبعیض ناروا در پذیرش کسانی که در آزمون تخصص شرکت کرده‌ و حائز رتبه شده‌اند باید مرتفع شود؛چرا که شاهدیم بدون گرفتن مصاحبه و دعوت از قبول شدگان آزمون تخصصی نام آنها حذف و برخی دیگر اضافه می‌شود.

نماینده مردم مشکین شهر درمجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو افزود: در جهت دوبانده کردن راه اهر و مشکین شهر اقدام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet