هدر اصلی
1396/04/20 14:08:00
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی با اشاره به نشست روسای کمیسیون های تخصصی با دکتر لاریجانی:

تاکید بر انتخاب سفرا با دید اقتصادی و سیاسی/نقش رایزنان اقتصادی در پیوستن ایران به بازارهای جهانی

رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی با رئیس مجلس خبر داد و گفت: تاکید بر انتخاب سفرا در دولت دوازدهم با نگاه توامان اقتصاد و سیاسی محور این جلسه بود.
تاکید بر انتخاب سفرا با دید اقتصادی و سیاسی/نقش رایزنان اقتصادی در پیوستن ایران به بازارهای جهانی رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی با رئیس مجلس خبر داد و گفت: تاکید بر انتخاب سفرا در دولت دوازدهم با نگاه توامان اقتصاد و سیاسی محور این جلسه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103849813097.jpg تاکید,بر,انتخاب,سفرا,با,دید,اقتصادی,و,سیاسی/نقش,رایزنان,اقتصادی,در,پیوستن,ایران,به,بازارهای,جهانی Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی با دکتر لاریجانی، گفت: این نشست حول محور دولت دوازدهم، انتخاب کابینه و همچنین سفرا برگزار شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست نظر دکتر لاریجانی و همچنین روسای کمیسیون ها بر ضرورت انتخاب سفرا با رویکرد و دیدگاه سیاسی و اقتصادی بود.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب سفرا با تخصص های اقتصادی می تواند در ِبازارهای جهانی را به سوی ما باز کند، تصریح کرد: در صورتی که سفیران ایران در کشورهای مختلف بتوانند با رایزنی های موفق از حیث اقتصادی ظرفیت های کشور را بالفعل تبدیل کنند به طور حتم رشد چشمگیری عاید کشور می شود.

رضایی کوچی همچنین از دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان خبر داد و گفت: در جلسه ای با وزیر خارجه بر ضرورت انتخاب سفرا با خط و مشی اقتصادی تاکید شد زیرا در حال حاضر نقش رایزنان اقتصادی در بهبود شرایط کشور انکارناپذیر است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: وزیر امور خارجه در این دیدار وعده انتخاب سفرا با دید توامان اقتصادی و سیاسی را در دولت دوازدهم به شرط حضور در کابینه داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet