شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژمان‌فر :

سعودی‌ها باید رفتارهای اشتباه خود را در مناسک حج اصلاح کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به عنوان نهاد قانون گذاری و مدافع حقوق مردم با بیشترین دقت و ظرافت مناسک حج را بررسی کرده و می‌کند.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 14:12
سعودی‌ها باید رفتارهای اشتباه خود را در مناسک حج اصلاح کنند نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به عنوان نهاد قانون گذاری و مدافع حقوق مردم با بیشترین دقت و ظرافت مناسک حج را بررسی کرده و می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/68261.jpg سعودی‌ها,باید,رفتارهای,اشتباه,خود,را,در,مناسک,حج,اصلاح,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر با اشاره به حضور حجاج ایرانی در مناسک حج، گفت: حضور حجاج ایرانی در مناسک حج به معنای رضایت ایران از رفتار دولت سعودی در مدیریت مناسک حج نیست و سعودی‌ها باید بدانند که ما رفتارهای غلط آنها را فراموش نکرده‌ایم و رفتارهای غلط با حجاج باید اصلاح شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد قانون گذاری و مدافع حقوق مردم با بیشترین دقت و ظرافت مناسک حج را بررسی کرده و می‌کند، تصریح کرد: ما تحت هیچ شرایطی رفتار غلط و غیر اصولی را از سعودی‌ها قبول نخواهیم کرد و انتظار داریم که دولت سعودی در مناسک حج به تمام شرایط ایران توجه کرده و زمینه یک حج معنوی همراه با امنیت کامل حجاج را فراهم کند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس در حال رصد حضور حجاج ایرانی در مناسک حج است؛ ما امیدوار هستیم که مشکلات سال گذشته اصلاح و شرایط برای حضور بهتر حجاج ایرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره فراهم شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000