هدر اصلی
1396/04/20 14:13:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گودرزی عنوان کرد:

سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال در بروجرد

نماینده‌ مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنیاد برکت ۵۰۰ میلیارد ریال در زمینه‌ ایجاد اشتغال پایدار در بروجرد سرمایه گذاری کرده است.
سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال در بروجرد نماینده‌ مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بنیاد برکت 500 میلیارد ریال در زمینه‌ ایجاد اشتغال پایدار در بروجرد سرمایه گذاری کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107699357741.jpg سرمایه,گذاری,500,میلیارد,ریالی,بنیاد,برکت,برای,ایجاد,اشتغال,در,بروجرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی افزود: با توجه به نشستی که با حضور مسئولان استان لرستان و شهرستان بروجرد با مسئولان بنیاد برکت برگزار شد، مقرر شد که در مدت زمان مشخصی، پرونده‌های افراد و طرح‌هایی که مشمول این حمایت و سرمایه‌گذاری هستند،به صورت بسته‌ اشتغال و سرمایه‌گذاری تهیه و برای بررسی کارشناسی به بنیاد برکت ارسال شود.

 نماینده‌ مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با این اقدام کارگاههای کوچک زودبازده مشخص می‌شوند و به منظور تسریع در کار آنها،از تردد صاحبان صنایع کوچک به تهران خودداری شده و همه‌ امور و نحوه‌ مشارکت آنها در راستای ایجاد اشتغال در بروجرد معین و انجام می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: پس از انجام مقدمات کار با همکاری بنیاد برکت، قرارداد مشارکت با کارآفرینان از سوی این بنیاد منعقد خواهد شد.

 نماینده‌ مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ظرفیت و پتانسیل‌های بالایی برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم دارد که امید است با همکاری این بنیاد بخش عمده‌ای از بیکاری جوانان جویای کار شهرستان بروجرد برطرف شود.

ساخت 4 مدرسه و یک مسجد و مشارکت در یک طرح توانمندسازی اقتصادی با ظرفیت اشتغال‌زایی 250 نفر و حجم سرمایه‌گذاری 272 میلیارد ریال، از جمله اقدامات بنیاد برکت در شهرستان بروجرد است.

این بنیاد همچنین تاکنون 562 طرح با حجم سرمایه‌گذاری 1157 میلیارد ریال در استان لرستان اجرا کرده است که مردم 11 شهرستان، 31 بخش و 124 روستا از آن منتفع شده‌اند.

بنیاد برکت در 20 آذر ماه سال 1386 توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تأسیس شد تا به عنوان مجموعه‌ای برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام‌المنفعه، در مناطق محروم و کمتر توسعه ‌یافته فعالیت کند.

به گزارش ایرنا، توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، توسعه فضاهای آموزشی با ساخت مدارس برکت، انجام امور زیربنایی، ساخت مراکز فرهنگی- مذهبی، توسعه خدمات بیمه ای، مالی و حمایتی، ساخت و تکمیل بیمارستان و افزایش دسترسی افراد مختلف جامعه به ویژه هموطنان ساکن مناطق محروم به خدمات بهداشتی و درمانی بخشی از حوزه های فعالیت بنیاد برکت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet