ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نجفی خوشرودی خبر داد:

بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در این کمیسیون خبر داد.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 13:00
بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی در این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg بررسی,وضعیت,سپرده,گذاران,موسسات,مالی,در,نشست,امروز,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کرد: متاسفانه مشکلی که برای سپرده گذاران در موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز پیش آمده که خانواده های زیادی در سراسر کشور را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم بابل  در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین این مسئله باعث شده است که وضعیت و جایگاه بانک های کشور به مخاطره بیافتد و پیامدهای اجتماعی بسیاری به دنبال داشته است.

وی گفت: بنابراین با توجه به تاثیری که عملکرد موسسات مالی و اعتباری بر اقتصاد کشور داشت لازم می دانیم نگاه عمیق تری به لحاظ امنیت ملی و امنیت عمومی کشور به اثرات و تبعات آن داشته باشیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همین چارچوب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به سهم خود در کنار کمیسیون های دیگر ابعاد اجتماعی و سیاسی آخرین وضعیت پولی و بانکی کشور با حضور مسؤولان ذی‌ربط بررسی می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز صبح در نشست غیرعلنی مجلس موضوع با حضور ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی به صورت مفصل بررسی و تصمیماتی برای رفع آن اتخاذ شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000