خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/20 13:34:12
سرویس سیاسی
رحیمی:

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس امروز با وزیر امور خارجه دیدار می‌کنند/بررسی عملکرد وزارتخانه در حوزه دیپلماسی اقتصادی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: در ملاقات اعضای کمیسیون با مسئولان وزارت امور خارجه دیپلماسی اقتصادی بررسی خواهد شد.
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس امروز با وزیر امور خارجه دیدار می‌کنند/بررسی عملکرد وزارتخانه در حوزه دیپلماسی اقتصادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: در ملاقات اعضای کمیسیون با مسئولان وزارت امور خارجه دیپلماسی اقتصادی بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106203230239.jpg اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,امروز,با,وزیر,امور,خارجه,دیدار,می‌کنند/بررسی,عملکرد,وزارتخانه,در,حوزه,دیپلماسی,اقتصادی Icana

علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار اعضای کمیسیون امنیت با مسئولان وزارت امور خارجه اظهار داشت: این ملاقات از جمله جلسات کاری بین کمیسیون و وزارت امور خارجه است که به طور معمول هر دو ماه یکبار به میزبانی یکی از طرفین برگزار می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: براساس روندی که طی شده این بار میزبانی بر عهده وزارت امور خارجه است به این جهت امروز عصر بعد از اتمام دستور کار کمیسیون امنیت اعضای کمیسیون به وزارت امور خارجه خواهیم رفت.

وی  گفت: این ملاقات ها در واقع برای تعامل بیشتر وزارت امور خارجه با مجلس شورای اسلامی و بررسی موضوعات روز و مسائل تحت حوزه کمیسیون امنیت در حضور وزیر و معاونان وزارت امور خارجه صورت می گیرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: موضوعات بسیاری برای طرح در نشست کمیسیون و وزارت امور خارجه وجود دارد اما به نظر می رسد پیگیری تکلیفی که قانون برنامه ششم توسعه کل کشور بر عهده وزارت امور خارجه قرار داده است از مهمترین محورهای این ملاقات باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزارت امور خارجه طبق برنامه ششم توسعه مکلف به توسعه دیپلماسی اقتصادی شده و وزارتخانه های دیگر باید گزارشی در این موضوع به وزارت خارجه ارسال کنند بنابراین در نشست امروز عصر موضوع دیپلماسی اقتصادی پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet