هفته دفاع مقدس
1396/04/20 14:39:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تجری:

اعزام به عتبات از مرز خسروی، قبل از اربعین آغاز می‌شود

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس گفت: اعزام زائرین به عتبات عالیات از طریق مرز خسروی، قبل از اربعین آغاز می‌شود.
اعزام به عتبات از مرز خسروی، قبل از اربعین آغاز می‌شود نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس گفت: اعزام زائرین به عتبات عالیات از طریق مرز خسروی، قبل از اربعین آغاز می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604105222037679.jpg اعزام,به,عتبات,از,مرز,خسروی،,قبل,از,اربعین,آغاز,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد تجری مطرح کرد: با رایزنی‌های انجام شده با مسئولان وزارت کشور و وزارت امور خارجه و همچنین با توجه به برقراری امنیت کامل در آن سوی مرز خسروی، امسال حتما شاهد آغاز مجدد اعزام کاروان‌های عتبات عالیات از طریق این مرز بین المللی خواهیم بود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه مکاتبات لازم برای بازگشایی مجدد مرز خسروی بر روی عبور کاروانیان عتبات عالیات انجام شده و دستورات لازم نیز صادر شده و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، حتی قبل از اربعین امسال نیز شاهد اعزام کاروان‌ها از این مرز بین المللی خواهیم بود.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل نودمجلس دهم گفت: خوشبختانه از سال‌ها قبل زیرساخت‌های بسیار خوبی در مرز خسروی برای تردد زوار فراهم شده و اماکن اقامتی و هتل های بسیاری در این مرز بین المللی وجود دارد، لذا نگرانی خاصی برای برقراری تردد از این مرز نداریم.

تجری تاکید کرد: نیاز است مسئولین استان نسبت به فراهم آوردن زیرساخت های جدید برای تسهیل در امر تردد کاروان‌ها از این مرز نیز اهتمام کنند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مرز خسروی به عنوان تنها مرز بین المللی شناخته شده بین ایران و عراق نباید بدون استفاده بماند و بحمدالله مشکلات امنیتی آن سوی مرز که در واقع اصلی ترین مانع ترددها از این مرز بود کاملا رفع شده و هیچ مشکلی وجود ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet