هدر اصلی
1396/04/20 15:33:50
سرویس استان ها
شریفی:

استان هرمزگان جزو 5 استان کشور در تولید درآمد است/ دود و آلایندگی پارس جنوبی تنها نصیب مردم پارسیان می شود

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: جوانان هرمزگانی به خصوص پارسیانی شاغل در عسلویه بی دلیل اخراج شده اند.
استان هرمزگان جزو 5 استان کشور در تولید درآمد است/ دود و آلایندگی پارس جنوبی تنها نصیب مردم پارسیان می شود نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: جوانان هرمزگانی به خصوص پارسیانی شاغل در عسلویه بی دلیل اخراج شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705106318211909.jpg استان,هرمزگان,جزو,5,استان,کشور,در,تولید,درآمد,است/,دود,و,آلایندگی,پارس,جنوبی,تنها,نصیب,مردم,پارسیان,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ناصر شریفی در مراسم بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل ایمیدرو و نماینده مردم لامرد از منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان بیان داشت: جوانان پارسیانی بدون دلیل از عسلویه اخراج شده اند و تا کنون هیچ جواب قانع کننده ای از سوی مسئولان بوشهری داده نشده است.

وی عنوان کرد: طبق بررسی های انجام شده اخراج گسترده جوانان پارسیانی با دستور مستقیم استاندار بوشهر و فرماندار عسلویه صورت گرفته است و اگر جوانان پارسیانی به مشاغل خود بازنگردند. ما هم جوانان بوشهری شاغل در صنایع و بنادر استان هرمزگان اخراج خواهیم کرد. استاندار هرمزگان را قسم داده ام که اگر جوانان پارسیان به کار برنگردند دستور اخراج بوشهری ها را بدهد.

به گفته شریفی؛دود و آلایندگی پارس جنوبی نصیب مردم پارسیان می شود ولی اشتغال و ارزش افزوده نصیب سایر استانها شده است.

پارسیان مستعد رشد اقتصادی است/ مردم هرمزگان کم توقع و نجیب هستند

شریفی با بیان اینکه گاوبندی یا پارسیان دارای ظرفیت های فراوان و بالقوه در سطح کلان است. اظهارداشت: پارسیان مستعد رشد اقتصادی است. پروژه منطقه ویژه پارسیان سال 86 آغاز شد و طی این 10 سال اخیر هیچ اتفاقی در این منطقه نیفتاده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: پارسیان مستعد رشد اقتصادی است ؛اما به شرطی که شرایط اشتغال مناسب برای بومیان استان فراهم شود. رونق و توسعه منطقه پارسیان نیازمند برنامه ریزی جامع، رعایت لزوم استاندارد های آلایندگی در صنایع واعمال نظر مردم است.

وی ابراز داشت:مردم هرمزگان ماخوذه به حیا،کم توقع و نجیب هستند؛اما از این حجب و حیا در این خطه سو استفاده شده است. استان هرمزگان جزو 5 استان کشور در تولید درآمد است و متاسفانه جز 5 استان آخر در جذب درآمدها است.

نماینده مردم بندرلنگه،بستک،پارسیان و جزیره کیش در مجلس شورای اسلامی،در پایان خواستار تفکیک ردیف بودجه پارسیان و لامرد، تامین اعتبار برای احداث بندر در شهرستان پارسیان شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet