هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ادیانی:

طرح توقف پروژه توتال موضوعیت ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سه فوریتی توقف پروژه توتال تصریح داشت: چنین طرحی موضوعیت ندارد و در صحن علنی مجلس مطرح نشده است و تنها در حد بیان مسئله بود که موضوعیت پیدا نکرد و در قالب طرح ارائه نشده است.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 15:44
طرح توقف پروژه توتال موضوعیت ندارد نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سه فوریتی توقف پروژه توتال تصریح داشت: چنین طرحی موضوعیت ندارد و در صحن علنی مجلس مطرح نشده است و تنها در حد بیان مسئله بود که موضوعیت پیدا نکرد و در قالب طرح ارائه نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107393682935.jpg طرح,توقف,پروژه,توتال,موضوعیت,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، برنامه "رویداد" رادیو گفت وگو با موضوع طرح سه فوریتی توقف پروژه توتال و با حضور علی ادیانی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته حقوقی و قراردادهای کمیسیون انرژی روانه آنتن شد.

نماینده مردم قائمشهر و جویبار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سه فوریتی توقف پروژه توتال تصریح داشت: چنین طرحی موضوعیت ندارد و در صحن علنی مجلس مطرح نشده است و تنها در حد بیان مسئله بود که موضوعیت پیدا نکرد و در قالب طرح ارائه نشده است.

وی بیان داشت: تعدادی از همکاران چنین طرحی را در ذهن شان دارند و بعضاً نیز تمهیدات و مقدماتی را فراهم کرده اند اما به نظر می اید بنا به دلایلی آن را مسکوت گذاشته اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه جذب سرمایه گذار خارجی و دعوت از سرمایه گذاران خارجی در راستای تقویت و توسعه زیرساخت های صنعت نفت و گاز کشور، جزو تکالیف دولت است و در اسناد و قوانین مختلف این موضوع تاکید شده است که البته این جذب سرمایه گذاری ها باید در چارچوب منافع و مصالح ملی باشد.

به گزارش رادیو گفت و گو، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، درباره قرارداد نفتی با توتال اظهار داشت: از آنجایی که این قرارداد هنوز در اختیار مجلس و کمیسیون انرژی قرار نگرفته است، از جزئیات آن اطلاعی نداریم. اما کلیاتی از آن مطرح شده است که بعضا مخالفین و موافقینی ایجاد کرده است. ادله موافقین استناد به قوانین و اسناد است و ادله مخالفین جنبه حقوقی و فنی و حتی امنیتی دارد که هر کدام از اینها در جای خودش قابل بحث است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000