هدر اصلی
1396/04/20 15:46:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صفری:

سازمان بازرسی و قوه‌قضائیه درمورد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه بررسی‌های خود را انجام داده‌اند

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: سازمان بازرسی و قوه‌قضائیه در مورد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه بررسی‌های خود را انجام داده‌اند و هم اکنون نیز پرونده درحال بررسی است.
سازمان بازرسی و قوه‌قضائیه درمورد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه بررسی‌های خود را انجام داده‌اند عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: سازمان بازرسی و قوه‌قضائیه در مورد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه بررسی‌های خود را انجام داده‌اند و هم اکنون نیز پرونده درحال بررسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106176458923.jpg سازمان,بازرسی,و,قوه‌قضائیه,درمورد,واگذاری,پالایشگاه,کرمانشاه,بررسی‌های,خود,را,انجام,داده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد صفری در مورد وضعیت واگذاری پالایشگاه کرمانشاه گفت: متاسفانه در خصوص واگذاری پالایشگاه کرمانشاه دست‌های پنهانی پشت قضیه وجود دارد. در سال 93 واگذاری انجام شده اما در این مدت بدون هیچ مصوبه‌ای از دولتی به خصوصی و بالعکس در حال واگذاری بوده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم همچنین بیان کرد: سازمان بازرسی بررسی‌های خود را انجام داده است. قوه‌قضائیه هم همینطور، پرونده درحال بررسی است اما عده ای درحال شایعه پراکنی هستند. عده‌ای با شایعه پراکنی می‌خواهند که در  نحوه واگذاری مشکل ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا؛ عضو کمیسیون انرژی مجلس  شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما برابر قانون پیگیر این موضوع هستیم و از قوه‌قضائیه یا سازمان بازرسی هم انتظار داریم در این زمینه تلاش کرده و دست‌های رانت را کوتاه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet