هدر اصلی
1396/04/20 15:59:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظمی:

اصلاح الگوی مصرف در بخش آب ضروری است

نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، اردل، فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصلاح الگوی مصرف در بخش آب در سطح کشور ضروری است.
اصلاح الگوی مصرف در بخش آب ضروری است نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، اردل، فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی، گفت: اصلاح الگوی مصرف در بخش آب در سطح کشور ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107193988799.jpg اصلاح,الگوی,مصرف,در,بخش,آب,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی در همایش هیدرولوژی آب ایران در دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه اصلاح الگوی مصرف در بخش آب ضروری است، اظهار داشت: باید زمینه برای استفاده بهینه از آب در کشور ایجاد شود.

نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، اردل، فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: هم اکنون بحث آب یک مسئله بسیاری جدی است و باید در حوزه های مختلف از آب بیشترین بهره گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار داشت: ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب ضروری است.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، اردل، فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه باید پروژهای انتقال آب مخرب محیط زیست هستند، عنوان کرد: باید اجرای پروژه های انتقال آب با رعایت ملاحظات زیست محیطی اجرا شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet