هفته دفاع مقدس
1396/04/20 16:41:33
سرویس سیاسی
تجری:

انتخابات شورای شهر آبادان تأیید شد/ یک‌ چهارم آراءانتخابات شورای شهر کرمانشاه نیازمند ارزیابی بیشتر

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: حدود ۱۰۰ شکایت مربوط به انتخابات شوراها در هیئت مرکزی بررسی می‌شود.
انتخابات شورای شهر آبادان تأیید شد/ یک‌ چهارم آراءانتخابات شورای شهر کرمانشاه نیازمند ارزیابی بیشتر سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: حدود ۱۰۰ شکایت مربوط به انتخابات شوراها در هیئت مرکزی بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604108298738652.jpg انتخابات,شورای,شهر,آبادان,تأیید,شد/,یک‌,چهارم,آراءانتخابات,شورای,شهر,کرمانشاه,نیازمند,ارزیابی,بیشتر Icana

فرهاد تجری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بررسی وضعیت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا،اظهار داشت: هیات‌های استانی و دیگر مراجع به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها شکایت هایی را ارسال کرده‌اند که حدود 100 شکایت تاکنون واصل شده و در حال بررسی این شکایات‌ها در بخش حقوقی هیات مرکزی نظارت هستیم.

نماینده مردم گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهاداتی از هیات‌های استانی نظارت بر انتخابات شوراها در خصوص حذف صندوق‌ها و یا ابطال انتخابات دریافت شده است که در حال بررسی آن‌ها هستیم، بیان کرد: پس از بررسی این پیشنهادات نتیجه را اعلام می‌‌کنیم.

وی با اعلام این خبر که انتخابات شوراها در چهاردانگه تأیید شده است، افزود: پرونده‌های مطرح شده بعضا، قابل طرح در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها نیست و در بعضی حوزه‌ها نیز پیشنهاداتی در خصوص ابطال صندوق‌ها وجود دارد.

تجری با بیان اینکه 6 صندوق در انتخابات شورای شهر پاکدشت با نظر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ابطال و سپس تأیید شد، اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر کرمانشاه نیز یک‌ چهارم آراء نیازمند ارزیابی بیشتر است، با نظر اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، مقرر شد تا بازرسی را به گیلانغرب اعزام کنیم و در باقرشهر نیز با پیشنهاد ابطال آراء مخالفت و در نتیجه انتخابات تأیید شد.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه انتخابات شورای شهر آبادان نیز تأیید شد، گفت: درباره انتخابات شوراها در شهر تهران نیز در حال رایزنی برای بازشماری آراء هستیم، اما هنوز موافقت نهایی در این زمینه حاصل نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet