شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع نشست کمیسیون اقتصادی مجلس را تشریح کرد:

مخالفت کمیسیون اقتصادی مجلس با کلیات لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مخالفت کمیسیون متبوعش با کلیات لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت مخالفت کرد.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 17:39
مخالفت کمیسیون اقتصادی مجلس با کلیات لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مخالفت کمیسیون متبوعش با کلیات لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت مخالفت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104176803219.jpg مخالفت,کمیسیون,اقتصادی,مجلس,با,کلیات,لایحه,اصلاح,بخشی,از,ساختار,دولت Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت توسط اعضای کمیسیون بررسی و نظرات نمایندگان در خصوص این لایحه مطرح شد.

 نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لایحه بخشی از ساختار دولت در خصوص تفکیک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی وتشکیل وزارتخانه های جدید از سوی دولت است.

زارع تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف لایحه مذکور به منظور ساماندهی امور جوانان این است که سازمان ملی جوانان شخصیت حقوقی داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:بعد از بررسی ها و رای گیری در خصوص ابعاد لایحه بخشی از ساختار دولت، در کمیسیون اقتصادی، کلیات این لایحه در کمیسیون مصوب نشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر