هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
داداشی:

تکلیف ثبت اسناد شرکت ملی نفت ایران تا ماه آینده تعیین می شود

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پس از بررسی تکلیف ثبت اسناد شرکت ملی نفت ایران تا ماه آینده تعیین می شود.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 18:16
تکلیف ثبت اسناد شرکت ملی نفت ایران تا ماه آینده تعیین می شود سخنگوی کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پس از بررسی تکلیف ثبت اسناد شرکت ملی نفت ایران تا ماه آینده تعیین می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102625187534.jpg تکلیف,ثبت,اسناد,شرکت,ملی,نفت,ایران,تا,ماه,آینده,تعیین,می,شود Icana

ولی داداشی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز(سه شنبه 20 تیرماه) کمیسیون اصل 90 عنوان کرد: در نشست امروز ثبت اسناد شرکت ملی نفت ایران در سازمان اسناد ملی و کتابخانه ملی با حضور مسئولان ذی ربط مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم آستارا در مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه توضیح داد: طبق قانون تمام وزارتخانه ها و سازمان های دولتی باید اسناد و مدارک خود را در کتابخانه ملی و سازمان اسناد ملی به ثبت برسانند، با ارسال شکواییه از سوی کتابخانه ملی به کمیسیون اصل 90 مشخص شد که شرکت ملی نفت اسناد خود را برای ثبت در این دو مرکز ارسال نمی کند.

وی گفت: اما قانون درباره لزوم ثبت اسناد و ارواق شرکت ملی نفت جای شبهه دارد برای همین کمیسیون اصل 90 باید تکلیف ثبت اسناد شرکت ملی نفت را مشخص کند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در این نشست مسئولانی از دادستانی کل کشور، وزارت نفت، شرکت ملی نفت و ریاست جمهوری حضور داشتند و مقرر شد آنها نظر خود را درباره ثبت یا عدم ثبت اسناد شرکت ملی نفت در کتابخانه ملی به کمیسیون اصل 90 اعلام کنند.

داداشی افزود: پس از بررسی نظرات نهادهای مختلف و دریافت نظر مرکز پژوهش ها و معانت قوانین مجلس شورای اسلامی کمیسیون اصل 90 در این باره تصمیم گیری می کند.

وی گفت: دراین باره دو راه حل وجود دارد یا کمیسیون مستقیم اعلام نظر می کند یا موضوع به صورت طرح استفساریه به صحن علنی ارسال می شود تا نمایندگان برای ثبت اسناد شرکت ملی نفت تصمیم گیری کنند.

سخنگوی کمسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تکلیف اسناد شرکت ملی نفت تا یک ماه آینده مشخص می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر