هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور:

توسعه خط مقاومت به مرزهای رژیم صهیونیستی باید در دستور کار قرار گیرد/ لزوم مهندسیِ تحکیمِ خط مقاومت در حوزه های دفاعی، اقتصادی و فرهنگی

سرویس دیگر رسانه‌ها
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: داعش پس از فتح موصل به یک جریان بی سرزمین تبدیل خواهد شد؛ شاید تجمعاتی را در آسیای میانه و شاخ آفریقا (لیبی) تشکیل بدهند ولی نقطه مشخص حکومتی نخواهند داشت.
سه‌شنبه 20 تیر 1396 ساعت 19:13
توسعه خط مقاومت به مرزهای رژیم صهیونیستی باید در دستور کار قرار گیرد/ لزوم مهندسیِ تحکیمِ خط مقاومت در حوزه های دفاعی، اقتصادی و فرهنگی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: داعش پس از فتح موصل به یک جریان بی سرزمین تبدیل خواهد شد؛ شاید تجمعاتی را در آسیای میانه و شاخ آفریقا (لیبی) تشکیل بدهند ولی نقطه مشخص حکومتی نخواهند داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/121381.jpg توسعه,خط,مقاومت,به,مرزهای,رژیم,صهیونیستی,باید,در,دستور,کار,قرار,گیرد/,لزوم,مهندسیِ,تحکیمِ,خط,مقاومت,در,حوزه,های,دفاعی،,اقتصادی,و,فرهنگی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با ارزیابی فتح موصل و فضای بعد از آن گفت: پس از فتح موصل، تحکیم خط مقاومت و توسعه مقاومت به سمت مرزهای رژیم صهیونیستی باید در دستور کار کشورهای منطقه قرار گیرد.

وی افزود: به شرط هوشمندی مردم منطقه و جریان های فعال و دوری آنها از فعالیت های تفرقه آمیز، واژگونی جریان ارتجاع در منطقه را شاهد خواهیم بود.

حقیقت پور با اشاره به تهدید پراکندگی داعش اظهار داشت: داعش پس از فتح موصل به یک جریان بی سرزمین تبدیل خواهد شد؛ شاید تجمعاتی را در آسیای میانه و شاخ آفریقا (لیبی) تشکیل بدهند ولی نقطه مشخص حکومتی نخواهند داشت و صرفا مشغول عملیات ایضایی و تروریستی کور خواهند بود.

مشاور رئیس مجلس بیان کرد: تصور انتقال قدرتِ داعش به عربستان تصور کاملی نیست؛ پس از فتح موصل، بخشی از قدرت داعش به ترکیه و بخشی دیگر به شمال آفریقا و لیبی منتقل خواهد شد. 

وی تاکید کرد: کشورهای ایران، عراق و سوریه باید روابط همه جانبه اقتصادی، دفاعی و فرهنگی خود را از سر گرفته و یک ائتلاف قدرتمندی در منطقه شکل دهند. باید تجارب حزب الله لبنان در اختیار حشد الشعبی قرار گرفته و مهندسی تحکیم خط مقاومت انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا حقیقت پور همچنین با اشاره به مبارزه جریان مقاومت در یمن اظهار داشت: راه مبارزه در یمن باید از طریق حمایت های سیاسی،معنوی و انسانی تقویت شده و جریان مقاومت در یمن به استقرار خود ادامه دهد. انقلابیون یمنی با حمایت جریان مقاومت به پیروزی نهایی نزدیک خواهند شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000