هدر اصلی
1396/04/23 09:22:18
سرویس اقتصادی
محمود واعظی در گفت وگو با خانه ملت:

تغییر مبنای فروش از حجم به سرعت در بستر شبکه‌ملی‌اطلاعات/ شبکه پهن باند 15 برابر افزایش یافته است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه شبکه پهن باند ۱۵ برابر افزایش یافته ، گفت: کارگروهی برای متوقف کردن فروش حجمی اینترنت ثابت تشکیل شده تا عملاً در بستر شبکه ملی اطلاعات، سرعت به فروش برسد.
تغییر مبنای فروش از حجم به سرعت در بستر شبکه‌ملی‌اطلاعات/ شبکه پهن باند 15 برابر افزایش یافته است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه شبکه پهن باند 15 برابر افزایش یافته ، گفت: کارگروهی برای متوقف کردن فروش حجمی اینترنت ثابت تشکیل شده تا عملاً در بستر شبکه ملی اطلاعات، سرعت به فروش برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/84825.jpg تغییر,مبنای,فروش,از,حجم,به,سرعت,در,بستر,شبکه‌ملی‌اطلاعات/,شبکه,پهن,باند,15,برابر,افزایش,یافته,است Icana

محمود واعظی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جایگزین شدن فروش بسته‌های نامحدود اینترنت به جای بسته‌های اینترنتی حجمی گفت: بنده در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها این موضوع را بیان کردم که کارگروهی برای متوقف کردن فروش حجمی اینترنت ثابت تشکیل شده تا عملاً در بستر شبکه ملی اطلاعات، سرعت به فروش برسد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت، ادامه داد:امیدوارم کارگروه مذکور تا اوایل مرداد کار خود را تمام کند و در کمیسیون تنظیم مقررات موضوع مصوب و بعداً ابلاغ شود.

شبکه پهن باند 15 برابر افزایش یافته است

واعظی در خصوص ابهام در محاسبه بسته‌های اینترنتی گفت:کاربران اینترنت با دانلود یک نرم افزار از سازمان تنظیم مقررات می‌توانند به صورت شفاف نحوه مصرف بسته‌های اینترنتی را مشاهده کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص گسترش پهنای باند در کشور گفت: شبکه انتقال کشور 11 برابر شده که بیانگر این است که از 900 گیگابایت به بیش از 10 هزار گیگابایت رسیده است؛ همچنین شبکه پهن باند 15 برابر افزایش یافته و در آینده نیز این سیاست توسعه‌ای پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet