شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خانه ملت:

حضور خانوادگی در استادیوم فوتبال نیاز به سخت‌افزارهای بیشتر دارد/ وزارت ورزش دخالتی در برگزاری دربی در آلمان نمی‌کند

سرویس فرهنگی
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت یازدهم مقدمات حضور زنان در استادیوم‌های والیبال را مهیا کرد، ادامه و توسیع این روند را منوط به «باور مشترک» در این خصوص «از سوی چند دستگاه و نهاد» دانست.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 08:52
حضور خانوادگی در استادیوم فوتبال نیاز به سخت‌افزارهای بیشتر دارد/ وزارت ورزش دخالتی در برگزاری دربی در آلمان نمی‌کند وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت یازدهم مقدمات حضور زنان در استادیوم‌های والیبال را مهیا کرد، ادامه و توسیع این روند را منوط به «باور مشترک» در این خصوص «از سوی چند دستگاه و نهاد» دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105581488472.jpg حضور,خانوادگی,در,استادیوم,فوتبال,نیاز,به,سخت‌افزارهای,بیشتر,دارد/,وزارت,ورزش,دخالتی,در,برگزاری,دربی,در,آلمان,نمی‌کند Icana

مسعود سلطانی فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص ورود بانوان به ورزشگاه‌ها، اظهار داشت: ما فکر می‌کنیم اگر قرار باشد این اتفاق رخ دهد، بایستی هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شود و مقدمات لازم برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تصور ما بر این است که اگر این هماهنگی‌ها انجام و زیرساخت‌ها فراهم شود، مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد، بیان کرد: لازمه این اقدام همگرایی، همفکری و هماهنگی است که بایستی بین چند دستگاه و نهاد به وجود آید.

سلطانی‌فر در خصوص اینکه آیا وزارت ورزش در این دولت برای انجام هماهنگی‌ها اقدامی را انجام داده یا در دولت آینده این موضوع پیگیری می‌شود، گفت: در دولت یازدهم هماهنگی‌های لازم انجام گرفت تا مقدمات حضور خانواده‌ها در بازی‌های والیبال مهیا شد.

وی تاکید کرد: برای حضور خانواده‌ها در استادیوم‌های فوتبال، نیاز به سخت افزارهای بیشتری داریم که باید پیش بینی شود ولی اگر همه به این باور مشترک برسند که حضور خانواده‌ها در استادیوم مشکل ساز نیست و این را قبول کنند، ما نیز حاضر به اجرا هستیم.

نظر وزیر ورزش در خصوص برگزاری دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان

سلطانی فر اظهار داشت: وزارت ورزش برای برگزاری دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان دخالتی نداشته و مدیران و مربیان دو باشگاه خودشان تصمیم گرفتند و این وزارتخانه نیز هیچ مشکلی ندارد و اگر شرایط مهیا شود، این بازی برگزار می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: این یک بازی دوستانه است و هیچ حساسیتی ندارد و بی جهت نباید این بازی را داغ کنیم، زیرا یک مسابقه تدارکاتی و تشریفاتی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط